Geri Dön

Acil Aşk Aranıyor 14. bölüm fragmanı yayınlandı-izle

Show Tv ekranının büyük ilgi toplayan dizisi Acil Aşk Aranıyor 14. bölüm fragmanını yayınladı. Acil Aşk Aranıyor yeni bölümde neler olacak merak konusu. Nisan'ın hafıza kaybı Sinan ile yakınlaşmasına sebep olur. İşte Acil Aşk Aranıyor 14. bölüm fragmanı ve ayrıntılar..

Acil Aşk Aranıyor 14. bölüm fragmanı yayınlandı-izle

Acil Aşk Aranıyor 14. bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor. Pazar akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte Acil Aşk Aranıyor yeni bölüm fragmanı ve ilk dakikalar..

ACİL AŞK ARANIYOR 14. BÖLÜM FRAGMANI

“Nisan, çatıdan atlamak isteyen Kaan’ı kurtarmaya çalışırken dengesini kaybedip aşağı düşmüştür. Tedbir amaçlı açılan brandanın üzerine düştüğünden ciddi bir fiziki darbe almadığı anlaşılır.

Sinan, Nisan’ın şoka bağlı olarak hafıza kaybı yaşadığının ortaya çıkmasıyla büyük bir sürprizle karşı karşıya kalır. Abidin ise bu durumu fırsata çevirmekten geri durmayarak Nisan’ı kendisiyle evlenmesi için ikna etmeye çalışır. Sinan Abidin’e pabuç bırakmadan Nisan’ın hafızasını yerine getirmek için elinden geleni yapacaktır. Murat yurtdışından aldığı başhekimlik teklifini kabul ederek hastaneden ayrılma kararı alır.

Ayla veya Berzan’ı yerine şef olarak bırakmayı önerir. Murat her ikisine de çok güvendiğinden hangisinin yeni şef olacağına karar veremez, bu önemli kararı Ayla ve Berzan’a bırakmayı uygun görür. Aldıkları bu haberle şaşkınlığa uğrayan çift, kendilerini ilişkilerine gölge düşürecek tatlı sert bir rekabetin içinde bulacaktır.”

Yönetmen koltuğunda Barış Kırımşelioğlu’nun oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı dizinin süpervizörlüğünü ise, Merve Girgin üstleniyor.

Show TV’nin iddialı dizisi “Acil Aşk Aranıyor”’un oyuncu kadrosu da birbirinden güçlü isimlerle dolu. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda; Serhat Teoman (Sinan), Duygu Yetiş (Nisan), Rojda Demirer (Ayla), Tamer Tıraşoğlu (Berzan), Sinem Uçar (Asuman), Gökhan Soylu (Murat) ve Serkan Öztürk (Malik) rol alıyor.

31 Ekim 2020 Günün Özeti Milliyet'te31 Ekim 2020 Günün Özeti Milliyet'te

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber