Geri Dön

Adana’dan tepki çeken görüntü! 'Balık istifi' yolculuk...

Adana’da, coronavirüs tedbirleri kapsamındaki sosyal mesafe kuralını hiçe sayan yolcuların, yer kalmayan dolmuşa 'balık istifi' binmeye çalışması tepki çekti.

Adana’dan tepki çeken görüntü! 'Balık istifi' yolculuk...

Ülke genelinde koronavirüs önlemleri uygulanmaya devam edilirken, Adana’da da sık sık maske ve sosyal mesafe uyarıları yapılıyor. Merkez Seyhan ilçesi Ali Münif Yeğenağa Caddesi’nde duraktan yolcuların binmeye çalıştığı dolmuştaki kalabalık ise dikkat çekti.

Dolmuşta yer olmamasına rağmen yolcuların 'balık istifi' binmeye çalıştığı anlar, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Dolmuşa binemeyen yolcunun, kapıya tutunarak seyahat ettiğini görenler ise şaşırdı.

Çevredekiler, dolmuş şoförü ile yolculara tepki gösterdi.

 

 

İki kız kardeş otobüste dayak yedi!Konya'da Aleyna I., yanındaki kız kardeşi Belemir I. ile birlikte, belediye otobüsünde kendisine omuz attığını iddia ettiği Fatmanur Y. ile babasının saldırısına uğradı. Darp raporu alıp, şikayetçi olan kız kardeşlerden Aleyna I., “Kız yanımdan geçerken bana çarptı. Ben de bir özür dilemesini istedim. Bunun üzerine benim saçımı çekmeye başladı. Daha sonra babası gelip, dudağıma yumruk atıp, koluma vurdu. Kız kardeşim de darbe aldı” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber