Geri Dön

Antalya'da Rus turistler öldü

Kemer ve Manavgat'ta denize giren iki turist boğuldu. Manavgat'ta tatil yapan bir başka Rus turist ise otelde kalp krizi geçirip yaşamını yitirdi.

Antalya'da Rus turistler öldü

Antalya'ya tatile gelen üç Rus turist öldü.

Kemer'e tatile gelen Oxsana Astafeyeva, Beldibi'nde beş yıldızlı bir otele yerleşti.

Serinlemek için otelin plajında denize giren Astafeyeva, bir süre yüzdükten sonra fenalaştı. Rus turistin denizde çırpındığını görenler, Astafeyeva'yı sudan çıkardı.

Rus kadın, ekiplerin ilk müdahalesinin ardından kaldırıldığı hastenede yaşamını yitirdi. Astafeyeva'nın astım hastası olduğu tahmin ediliyor.

Manavgat'ta tatilini geçiren 56 yaşındaki Alexander Shevchenko, Ankara Üniversitesi ÖRSEM Tesisleri sahilinde denize girdi.

Suda çırpınan turist kıyıya çıkarıldı, Shevchenko'nun bilincinin kapalı olduğu görüldü. Hastaneye taşınan Rus turist yolda öldü.

47 yaşındaki Tatiana Loginova ise, kaldığı otelde kalp krizi geçirdi. Haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından özel bir hastaneye götürülen Tatiana Loginova, kurtarılamadı.

Sahibinden kaçan at trafikte dört nala koştuBursa'da bir at arabasının, sahibi olmadan trafikte 4 nala ilerlemesi güvenlik kameralarına takıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet