Geri Dön

AÖF dersleri canlı mı olacak? 2020 AÖF canlı ders nasıl izlenir?

AÖF kayıt döneminin sona ermesinin ardından canlı dersler için de geri sayım başladı. Peki, AÖF canlı dersler ne zaman başlıyor? AÖF canlı dersler nereden izlenecek? İşte 2020-2021 AÖF canlı dersleri ile ilgili ayrıntılar.

AÖF dersleri canlı mı olacak? 2020 AÖF canlı ders nasıl izlenir?

AÖF kayıt yenileme ve kayıt işlemleri 29 Ekim itirabiyle sona erdi. Yeni dönem dersleri için ise geri sayım başladı. Peki, AÖF canlı dersleri nasıl izlenecek?

AÖF CANLI DERSLER NE ZAMAN?

Çevrim içi ortamda eş zamanlı gerçekleşecek Canlı Ders etkinlikleri 2 Kasım Pazartesi günü başlıyor. Anadolum eKampüs'e giriş yapıldıktan sonra sol menüde bulunan Takvim sekmesindeki "Canlı Ders Takvimi" alanında derslerin gün ve saatleri yer almaktadır.

Öğrenciler derslere eş zamanlı olarak katılabilir, katılamadığı derslerin kayıtlarını Anadolum eKampüs’te Canlı Ders Kayıtları bağlantısından izleyebilirler.

AÖF CANLI DERS İÇİN TIKLAYINIZ

 

İletişim Başkanlığı ve kamu bankaları kadına şiddete karşı farkındalık filmleri hazırladıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü'nde, Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası ile kadına yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturmaya yönelik bir iletişim kampanyası başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet