Geri Dön

AÖF dersleri canlı mı olacak? 2020 AÖF canlı ders nasıl izlenir?

AÖF kayıt döneminin sona ermesinin ardından canlı dersler için de geri sayım başladı. Peki, AÖF canlı dersler ne zaman başlıyor? AÖF canlı dersler nereden izlenecek? İşte 2020-2021 AÖF canlı dersleri ile ilgili ayrıntılar.

AÖF dersleri canlı mı olacak? 2020 AÖF canlı ders nasıl izlenir?

AÖF kayıt yenileme ve kayıt işlemleri 29 Ekim itirabiyle sona erdi. Yeni dönem dersleri için ise geri sayım başladı. Peki, AÖF canlı dersleri nasıl izlenecek?

AÖF CANLI DERSLER NE ZAMAN?

Çevrim içi ortamda eş zamanlı gerçekleşecek Canlı Ders etkinlikleri 2 Kasım Pazartesi günü başlıyor. Anadolum eKampüs'e giriş yapıldıktan sonra sol menüde bulunan Takvim sekmesindeki "Canlı Ders Takvimi" alanında derslerin gün ve saatleri yer almaktadır.

Öğrenciler derslere eş zamanlı olarak katılabilir, katılamadığı derslerin kayıtlarını Anadolum eKampüs’te Canlı Ders Kayıtları bağlantısından izleyebilirler.

AÖF CANLI DERS İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yer yine Esenyurt! 'Miss Uganda'dan sonra bir şok dahaİstanbul Esenyurt'ta "parti düzenleniyor" ihbarı üzerine harekete geçen polisin baskın yaptığı yer, Nijeryalıların toplandığı bir dernek çıktı. Dernekteki 26 kişiye sosyal mesafe ve maske kuralına uymadıkları gerekçesiyle ceza kesildi. Daha önceden sosyal medyada yayınlanan görüntülerde dernekte Nijeryalılar'ın ayin yaptığı da görülüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet