Geri Dön

AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı! İşte sonuç ekranı...

Yeni Koronavirüs önlemleri kapsamında, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin Yurtiçi ve Yurtdışı Programlarının 2019-2020 öğretim yılı yaz okulu sınavları, 5 Eylül-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşti. Şimdi sonuçların ne zaman açıklanacağı merak ediliyor.

AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı! İşte sonuç ekranı...

AÖF yaz okulu online sınavları sona erdi. Özellikle mezun olma adaylarını aşırı heyecan sarmış durumda... AÖF resmi sitesi sürekli olarak kontrol edilirken sonuç tarihleri araştırılıyor. Peki, sonuçlar ne zaman açıklanır?

AÖF YAZ OKULU SONUÇLARI AÇIKLANDI

5-9 Eylül tarihlerinde gerçekleşen AÖF yaz okulu online sınav sonuçları açıklandı. 

AÖF SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAZ OKULUNA KİMLER GİREBİLİR?

1- Yaz okuluna güz ve bahar döneminde kayıt yenileten-yeniletmeyen, yarı yıl fark etmeksizin tüm Açıköğretim Sistemine göre öğretim yapan Fakültelerin öğrencileri kayıt yaptırabilir.
2- Öğrenciler, üst yarıyıl ya da alt yarıyıllardan hiç almadıkları dersleri yaz okulunda alabilir. Tüm bu koşullarda yaz okulunda en fazla 5 ders seçebilirler.
3- Öğrenim gördüğü programda FF harf notlu dersi/dersleri olan öğrenci yaz okulunda bu dersi/dersleri alabilir.
4- Genel Not Ortalaması (GNO) 2,00’ın altında olan öğrenciler, koşullu geçtikleri dersleri yani CD, DC ve DD harf notu aldıkları ders/dersleri yaz okulunda alabilir.

İstanbul'da güpegündüz gasp girişimi kameradaİstanbul Sultangazi'de iki kişi tarafından takip edilen Suriye uyruklu kadın, girdiği iş yerinde iddiaya göre gasp edilmek istendi. Herkesin gözü önünde darp edilen ve gasp girişimine maruz kaldığı ileri sürülen kadın, şüphelilere direndi. Türkçe bilmediği için çevredekilere başından geçenleri anlatamayan kadının yaşadığı korku ve panik anları iş yerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber