Geri Dön
GündemAz önce deprem mi oldu, nerede kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

Az önce deprem mi oldu, nerede kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

Az önce deprem mi oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ülkemizde zaman zaman meydana gelen depremler bazen korku ve paniğin yaşanmasına bazen ise can ve mal kaybına neden olabiliyor. Meydana gelen depremlerin şiddeti depremin meydana geldiği merkez üssü gibi veriler vatandaşlar tarafından paylaşılmaya devam ediyor. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte son depremler listesi...

Az önce deprem mi oldu, nerede kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

Deprem mi oldu, kaç şiddetinde sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ülkemizde meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listelenmeye devam ediyor. Yaşanan depremlerin merkez üssü, yerin kaç km derinliğinde meydana geldiği gibi birçok veri paylaşılmaya devam ediyor. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?

 SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Az önce deprem mi oldu, nerede kaç şiddetinde Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda 2'si çocuk 9 Filistinli daha şehit olduİsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda 2'si çocuk 9 Filistinlinin daha hayatını kaybetmesiyle şehit sayısı 65'e ulaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet