Geri Dön
GündemBabil dizisi ne zaman başlayacak? Babil konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Babil dizisi ne zaman başlayacak? Babil konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Babil dizisi hakkında meraklı arayış başladı. STAR TV'de ekrana gelecek olan Babil dizisi ne zaman yayınlanacak? Babil dizisinde kimler oynuyor? İşte Babil konusu, Babil oyuncuları ve dizi hakkında diğer merak edilenler...

Babil dizisi ne zaman başlayacak? Babil konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, Babil dizisinin yayınlanan ilk tanıtımı büyük beğeni topladı. Başta İstiklal Caddesi olmak üzere farklı mekanlarda gerçekleştirilen teaser çekimi iki gün sürdü. Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı, merakla beklenen Babil dizisi, dev kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yakında Star ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?

BABİL NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Babil dizisinin yayın tarihi henüz belli olmadı. Kanal tarafından Babil yayın tarihi açıklandığında haberimizin içeriğinden öğrenebilirsiniz.

BABİL OYUNCULARI KİMLER?

Aslı Enver
Halit Ergenç
Ozan Güven
Mesut Akusta
Birce Akalay
Nur Fettahoğlu
Beren Kasımoğulları

BABİL FRAGMAN

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç bulunduİsrail'de amatör bir dalgıç, dalış sırasında Haçlılardan kaldığı ve 900 yıllık olduğu tahmin edilen kılıç buldu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler