Geri Dön
GündemBerna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler, Survivor 2017’de gönüllüler takımında bu haftaki elemeye kalan isimler arasında yer alıyor. Yarışmada sahip olduğu pozitif bakış açısı ile dikkat çeken Berna Keklikler, hem vücut geliştirme hem de yüzme sporlarına ilgi duyuyor. Survivor yarışmasında sergilemiş olduğu tavırlar ile izleyici kitlesinin kısa zamanda sevgisini kazanmayı başaran Berna Keklikler hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenleri bu haberimizde sizler için derledik.

Berna Keklikler kimdir?

Survivor'da son yapılan konseyde eleme potasına giren Berna Keklikler, bu hafta elenip elenmeyecaği merak konusu oldu. Yarışmalardaki başarısı ile seyircinin büyük odağı olan Berna Keklikler, katıldığı 188 oyundan 81 galibiyeti var. Berna Keklikler kimdir? İşte detaylar!

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya’da dünyaya gelen yarışmacı 27 yaşındadır. İstanbul’da kardeşi ile birlikte hayatını devam ettiren Berna Keklikler ekonomi eğitimi almaktadır. Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’i kazandı. Yüzme, fitness ve crunch ile uğraşan Berna Keklikler, aynı zamanda modellik ve oyunculuk ile de uğraşmaktadır.

Berna ilk olarak 2016 yılında Eylül ayında TV8 kanalında başlayan Göz6 programına katıldı. Göz6 programında finale çıktı ve gösterdiği performans ile de kızlar takımından şampiyon olarak çıkıp Survivor 2017 yarışmasında yarışmacı olmaya hak kazandı.

Sinemaya düşkünlüğünü de dile getiren Berna Keklikler, bale başta olmak üzere buz pateni, yüzme ve voleybol olmak üzere pek çok sporla ilgilendiğini belirtti. Haftanın her günü de mutlaka spor yaptığını belirtti.

Almanya’da gerçekleştirilen Miss Turkuaz Germany yarışmasını kazanarak güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Berna Keklikler aynı zamanda da Göz6 programında kızlar takımından şampiyonluğunu ilan ederek de bir başka başarı örneği sergiledi. Survivor’a katılma sebebi sorulduğunda kendisinin savaşçı ve maceracı bir ruha sahip olduğunu, doğaya düşkün olduğunu ve ada şartlarının kendisini zorlamayacağını belirtti. Survivor 2017 yarışmasının yarışmacılara ait tanıtım bölümünde ‘’Yapamaz dediler, şampiyon oldum, Survivor şimdi sıra sende’’ diyerek yarışma için iddialı olduğunu göstermiştir.