Geri Dön
GündemBilim Kurulu bugün toplanıyor mu? Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, saat kaçta?

Bilim Kurulu bugün toplanıyor mu? Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, saat kaçta?

Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman yapılacak? Her hafta Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Başkanlığında toplanan Koronavirüs Bilim Kurulu'nun ne zaman toplantı yapacağı araştırılıyor. Geçen hafta video konferans yöntemi ile toplanan Bilim Kurulu bugün toplanacak mı? Gözler Bakan Koca'nın açıklamalarında.

Bilim Kurulu bugün toplanıyor mu? Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, saat kaçta?

Koronavirüs salgını ve seyrine ilişkin değerlendirmeleri yapmak için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında toplanan Bilim Kurulu bugün toplanacak mı? Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman saat kaçta? Koronavirüs Bilim Kurulu'nda aşılama ve mutasyonlu virüs ile ilgili son durumun değerlendirilmesi bekleniyor.

BİLİM KURULU TOPLANTISI NE ZAMAN?

Son olarak 31 Mart tarihinde video konferans yöntemi ile gerçekleşen Bilim Kurulu Toplantısı sonrası Bakan Koca yazılı açıklamada bulunmuştu. Mutasyonlu virüslerle ilgili değerlendirmelerde bulunulmuştu. Genellikle Çarşamba ya da Perşembe günü toplanan Bilim Kurulu 8 Nisan Perşembe bugün toplanacak.

 

 

İletişim Başkanlığı'ndan 1915 Olayları Uluslararası KonferansıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca, 1915 olaylarının tarihsel arka planı, hukuki boyutu ve günümüze yansımalarını ele almak amacıyla "1915 Olayları Uluslararası Konferansı" düzenlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet