Geri Dön

Bilim Kurulu toplantısı kaçta, hangi kararlar alınacak? Fahrettin Koca açıklama yapacak mı?

Bilim Kurulu toplantısı ne zaman yapılacak? Korona virüsle mücadele kapsamında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında gerçekleşecek olan Bilim Kurulu toplantısında alınacak olan yeni kararlar merak ediliyor. En çok merak edilen sorulardan birisi ise okullar ne zaman açılacak? Bilim Kurulu toplantısı için artık saatler kaldı.

Bilim Kurulu toplantısı kaçta, hangi kararlar alınacak? Fahrettin Koca açıklama yapacak mı?

Türkiye'nin korona virüsle olan mücadelesi devam ediyor. Günlük verilere göre dün 114 bin 940 test yapıldı, 1427 kişide Kovid-19 virüsü tespit edildi. Son 24 saatte vefat eden hasta sayısı ise 68. Korona virüsle mücadele kapsamında Bilim Kurulu toplantısı yapılmaya devam ediyor. Peki, Bilim Kurulu toplantısı ne zaman yapılacak? Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?

BİLİM KURULU TOPLANTISI SAAT KAÇTA? FAHRETTİN KOCA AÇIKLAMA YAPACAK MI?

Korona virüs Bilim Kurulu Toplantısı bugün saat 17.00'de başlayacak. Bilim Kurulu toplantısı sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat 19.00'da açıklama yapacak. Bilim Kurulu tarafından alınacak yeni önlemler ve kararlar merak ediliyor.

Ankara'da doğalgaz patlaması!Gelen son dakika haberine göre; Ankara'nın Mamak ilçesinde bir apartman dairesinde, ilk belirlemelere göre doğal gaz nedeniyle meydana gelen patlamada, 3 kişi hafif yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber