Geri Dön
GündemBİLSEM grup tarama sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanıyor?

BİLSEM grup tarama sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanıyor?

BİLSEM grup taramaları devam ediyor. Sınavlar için son gün 19 Nisan... Fakat şu tarihe kadar sınava giren öğrenciler sonuç tarihlerini araştırıyor. Sık sık "BİLSEM grup tarama sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanıyor?" sorusu sorulmaya devam ediyor.

BİLSEM grup tarama sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanıyor?

 

BİLSEM grup tarama sınavları için sonuç tarihi araştırılıyor. 4 Ocak'ta başlayan süreç 19 Nisan'da bitecek. Hem öğrencile hem de veliler sonuçların açıklanacağı net tarihi sorguluyor. İşte o tarih...

BİLSEM SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

BİLSEM grup tarama sınavlarının tarihi, 4 Ocak-19 Nisan 2020 aralığında olacak. Bu sınavın sonuçları ise 22 Nisan tarihinde açıklanacak.

BİREYSEL DEĞERLENDİRME SINAVI NE ZAMAN?

Bireysel değerlendirme sınavı ise 1 Haziran-28 Ağustos tarih aralığında gerçekleşecek. Bu sınavın sonuçları ise 4 Eylül 2020 tarihinde açıklanacak.

BİLSEM NEDİR?

Bilim ve sanat merkezleri (BİLSEM); örgün eğitim kurumlarına devam eden ve genel zihinsel yetenek, görsel sanatlar veya müzik yetenek alanlarında özel yetenekli olarak tanılanan öğrencilere, yeteneklerini geliştirerek kapasitelerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlamak amacıyla destek eğitim vermek üzere açılan özel eğitim kurumlarıdır.

Özel yetenekli öğrencilere kendi potansiyellerini anlamaları, kendilerine ve topluma katkıda bulunabilmeleri için okullarda verilen eğitimi zenginleştiren ve farklılaştıran bir eğitim programı sunan bilim ve sanat merkezleri 81 ilde hizmet vermektedir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tahvil, Bono, Eurobond nedir?Devletin ya da özel sektörün finansman sağlamak amacıyla çıkardığı değerli kağıdın vadesi 1 yıldan kısa olduğunda bono olarak adlandırılırken, 1 yıldan uzun vadesi olan değerli kağıda ise tahvil denir. Bu değerli kağıdın yabancı para cinsinden türü de Eurobond olarak tanımlanır.Sponsorlu İçerik
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler