Bilsem

Bilsem

Son dakika BİLSEM haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan BİLSEM gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan BİLSEM haber sayfamızda...

Bilsem

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 783 bilsem haberi bulunmuştur.
Poşet sanıldı, Nadir görülen kaplumbağa salyangozu çıktı
Poşet sanıldı, Nadir görülen kaplumbağa salyangozu çıktıAntalya’da, amatör olarak dalış yapan Ömer Eyican, su altında ilk defa gördüğü ve turuncu poşet sandığı canlıyı eline alıp, inceledikten sonra denize bıraktı. Akdeniz Üniversitesi'nden (AÜ) Prof. Dr. Mehmet Gökoğlu, canlının, Akdeniz'de çok nadir görülen ve zararı olmayan kaplumbağa salyangozu olduğunu söyledi.
17.06.2021Yaşam
Bilsem Sınavı Nasıl Oluyor? Bilsem Sınavları Nasıl Yapılıyor?
Bilsem Sınavı Nasıl Oluyor? Bilsem Sınavları Nasıl Yapılıyor?Özel yeteneklere sahip olan çocukların diğer çocuklardan daha farklı bir eğitim alması gerekmektedir. Bu durumda alacakları eğitime yönelik olarak bir sınava girmeleri gerekir. Bilsem sınavları iki aşamadan oluşmakta olan bir sınav türüdür. BİLSEM sınavı nasıl oluyor? BİLSEM sınavları nasıl yapılıyor? BİLSEM sınavları ile ilgili merak edilen tüm detaylar.
10.06.2021Eğitim
Yeni yüz Tolga Sarıtaş
Yeni yüz Tolga SarıtaşTolga Sarıtaş, marka yüzü olarak VakıfBank ile anlaştı.
29.05.2021Cadde
Dehşet verici görüntüler! Eski eşini sokak ortasında dövdü
Dehşet verici görüntüler! Eski eşini sokak ortasında dövdüManisa'nın Yunusemre ilçesinde, A.E. (22), tartıştığı eski eşi O.Ö. (29) tarafından sokak ortasında tekme- tokat saldırıya uğradı. O anlar cep telefonu kamerasına yansırken, çevredeki vatandaşların olaya duyarsız kalması ise dikkat çekti
28.05.2021Gündem
İlk duruşmada 10 kişiye tahliye!
İlk duruşmada 10 kişiye tahliye!Suriye’den getirdikleri 71 çocuğu İstanbul’da dilendirdikleri iddiasıyla yargılanan 15 sanıktan 10’u ilk duruşmada tahliye edildi. Sanıklar savunmalarında, çocukların kendi rızaları ile çalıştıklarını ve dilenmenin Türkiye’de suç olduğunu bilmediklerini söyledi.
25.05.2021Gündem
Son dakika... Suriyeli çocukları dilendiren çete hakim karşısında
Son dakika... Suriyeli çocukları dilendiren çete hakim karşısındaGelen son dakika haberine göre; Suriyeli çocukları İstanbul’da dilendiren çete hakim karşısına çıktı. Dosyada mağdur olan 71 çocuğun kendi çocukları olduğunu söyleyen 13 sanıktan 10’u ilk duruşmada tahliye edildi. Duruşmada savunma yapan örgüt liderlerinden Abdo Hamud, çocuklarının eve yardım etmek için çalıştığını söyleyerek, “Olayın buraya geleceğini bilseydim asla çalıştırmazdım” dedi.
24.05.2021Gündem
Son dakika... Bakan Ziya Selçuk'tan son dakika '23 Nisan' açıklaması!
Son dakika... Bakan Ziya Selçuk'tan son dakika '23 Nisan' açıklaması!Gelen son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na ilişkin, "Çocuklarımızın yine pencerelerden İstiklal Marşı'mızı söylemeleri, bayraklarımızı asmaları, camları süslemeleri ve onlarla beraber uzaktan eğitimde de olsa bazı faaliyetler yapmaları artarak devam edecek." dedi.
22.04.2021Gündem
Nasrettin Hoca Fıkraları - Hem Komik, Hem Düşündürücü Birbirinden Güzel Kısa Nasrettin Hoca Sözleri
Nasrettin Hoca Fıkraları - Hem Komik, Hem Düşündürücü Birbirinden Güzel Kısa Nasrettin Hoca Sözleri Nasreddin Hoca Fıkraları ile bilinen eğlenceli ve neşeli bir kişiliktir. Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen hala birbirinden komik ve aynı zamanda bizleri düşündüren masalları ile bizleri güldürmeye devam etmektedir. Herkes onun fıkraları ve hikayeleri arasından en az bir tanesini olsa dahi mutlaka duymuştur. Biz bir tane ile yetinmedik, Nasrettin Hoca Fıkraları sayfamızda birçok fıkraya yer verdik. 5 tane, 10 tane, 15 tane değil... Tamı tamına, kısa kısa 32 tane fıkra! Birbirinden komik fıkralar ile gülmeye hazırsanız; işte fıkra denildiğinde ilk akla gelen Nasrettin Hoca'nın birbirinden güzel fıkraları...
20.04.2021Eğlence
Komik Fıkra Oku: Okurken güldüren en komik kısa fıkralar... İşte birbirinden o güzel fıkralar...
Komik Fıkra Oku: Okurken güldüren en komik kısa fıkralar... İşte birbirinden o güzel fıkralar...Gülmekten karnın ağrıyacak, kıkırdamandan yanındakilerin kulağı şişecek. En komik, en eğlenceli fıkralar seni bekliyor.
20.04.2021Eğlence
Büyük risk! 710 bin öğrenci nerede?
Büyük risk! 710 bin öğrenci nerede?TEDMEM’in raporuna göre uzaktan eğitimde 5 milyondan fazla öğrenci EBA’yı aktif kullanamıyor, 160 bin öğrencinin okulu terk etme riski bulunuyor. 6-17 yaş aralığında 710 bin çocuk, okul dışında ve bu durumun nedenleriyle ilgili hiçbir bilgi yok...
10.04.2021Eğitim
Bilsem Sınavı Nedir Nasıl Yapılır? Bilsem Sınavlarına Nasıl Hazırlanılır?
Bilsem Sınavı Nedir Nasıl Yapılır? Bilsem Sınavlarına Nasıl Hazırlanılır?Eğitim alanında uygulanan bazı sınav türleri bulunuyor. BİLSEM sınavı bu sınavlar arasında yer alan bir sınav türüdür. BİLSEM sınavı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bireyler bu konuda araştırmalar yapabiliyor. BİLSEM sınavına nasıl hazırlanacağı da merak edilen konulardan biridir. BİLSEM sınavı nedir nasıl yapılır? BİLSEM sınavlarına nasıl hazırlanılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
9.04.2021Eğitim
Beşiktaş için futbol hayatını tehlikeye attı
Beşiktaş için futbol hayatını tehlikeye attı"Futbol hayatım bitecekse burada bitsin” diyen veren Cenk Tosun, perdeyi açan golü attı ve kritik virajın kayıpsız dönülmesinde büyük pay sahibi oldu.
9.04.2021Beşiktaş
‘350 kişiye iş kapısı’
‘350 kişiye iş kapısı’İzmir Büyükşehir Başkanı Soyer, Entegre Katı Atık Yönetim Tesisi için Menderes’e güvence verdi: Zerre kadar zararı olmayacağı gibi, 350 kişi istihdam edilecek
3.04.2021Ege
İktidar halka hiçbir güven vermiyor
İktidar halka hiçbir güven vermiyorSalgın gerekçesiyle sokaktaki, kahvedeki, arabadaki insanlara ceza kesildiğini belirten Kılıçdaroğlu, AK Parti kongrelerindeki görüntüleri hatırlatarak, “Halka söylediğine bakın, kendi yaptığına bakın” ifadelerini kullandı
27.03.2021Siyaset
Biyolojik baba ortaya çıktı, aile yıkıldı! Gerçeği tesadüfen öğrenmiş
Biyolojik baba ortaya çıktı, aile yıkıldı! Gerçeği tesadüfen öğrenmişAdana'da doğal yollarla çocuk sahibi olamayan Ayça ve Atakan Çatal çiftinin 2 yıl önce evlat edindikten sonra 'Mustafa Kemal' ismini verdikleri çocuklarının biyolojik babası Aziz Ö'nün, boşandığı eşinin hamile olduğunu bilmediği, yardım talebi için başvurduğu kurumda bebeğinden haberdar olduğu ortaya çıktı. Resmiyette 'Umut' ismini alan bebeği için 2019 yılından bu yana hukuk mücadelesi verdiğini anlatan Aziz Ö., "Eşimin hamile olduğunu bilmiyordum. Dinen hamile bir kadını boşamak günah. Onu bilsem boşamazdım. Umut'un 2 kardeşi daha var. Diyarbakır'daki evimde kardeşleriyle beraber yaşıyorum" dedi.
25.03.2021Haberler
Son dakika... Biyolojik baba ortaya çıktı, aile yıkıldı! Gerçeği tesadüfen öğrenmiş
Son dakika... Biyolojik baba ortaya çıktı, aile yıkıldı! Gerçeği tesadüfen öğrenmişAdana'da doğal yollarla çocuk sahibi olamayan Ayça ve Atakan Çatal çiftinin 2 yıl önce evlat edindikten sonra 'Mustafa Kemal' ismini verdikleri çocuklarının biyolojik babası Aziz Ö'nün, boşandığı eşinin hamile olduğunu bilmediği, yardım talebi için başvurduğu kurumda bebeğinden haberdar olduğu ortaya çıktı. Resmiyette 'Umut' ismini alan bebeği için 2019 yılından bu yana hukuk mücadelesi verdiğini anlatan Aziz Ö., "Eşimin hamile olduğunu bilmiyordum. Dinen hamile bir kadını boşamak günah. Onu bilsem boşamazdım. Umut'un 2 kardeşi daha var. Diyarbakır'daki evimde kardeşleriyle beraber yaşıyorum" dedi.
25.03.2021Gündem
Milli Teknoloji Hamlesi’nin Festivali TEKNOFEST gönüllü değerlendiricilerini arıyor
Milli Teknoloji Hamlesi’nin Festivali TEKNOFEST gönüllü değerlendiricilerini arıyorTEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamındaki Teknoloji Yarışmaları için “Gönüllü Değerlendirici Üyesi” başvuruları başladı.
24.03.2021Teknoloji
Samsun'da eşini döven İbrahim Zarap'ın tutukluluğunun devamına kararı verildi
Samsun'da eşini döven İbrahim Zarap'ın tutukluluğunun devamına kararı verildiSamsun’un Canik ilçesinde 5 yaşındaki çocuğunun önünde eski eşi Emriye Metegül’ü öldüresiye döven İbrahim Zarap’ın tutukluluğuna yapılan itiraz reddedildi. Mahkeme İbrahim Zarap’ın tutukluluğunun sürmesine karar verdi. Dosyanın yeniden Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı’na iletildiği, iddianamenin kısa sürede tamamlanmasının beklendiği kaydedildi.
18.03.2021Gündem
Herkesin gözü önünde yaşandı! Acımasızca dövdü
Herkesin gözü önünde yaşandı! Acımasızca dövdüAntalya'da Kumluca ilçesinde trans birey olduğu öne sürülen M.A., tartıştığı R.K. adlı erkek tarafından sokakta dövüldü. Kıskançlık yüzünden çıktığı iddia edilen kavga, cep telefonu kamerasıyla anbean görüntülendi. R.K çevredekilerin kendisine tepki göstermesi üzerine olay yerinden kaçarak uzaklaştı.
17.03.2021Gündem
Samsun'da eski eşi tarafından sokak ortasında darp edilen Emriye Metehan yaşadıklarıını anlattı
Samsun'da eski eşi tarafından sokak ortasında darp edilen Emriye Metehan yaşadıklarıını anlattıSamsun'da İbrahim Zarap'ın sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının yanında dövdüğü eski eşi Emriye Metegül tedavisinin ardından taburcu olup istirahat ettiği evinde, o anları anlatı. Kızının çığlıklarına dayanamayacağı için görüntüleri izleyemediğini dile getiren Metegül, "Böyle olacağını bilsem, ne çocuğumu verirdim ne de kendim giderdim. Bu ne kullandığı belirsiz insanların ne yapacağı belli olmuyor. Sadece alkollü olduğu için uyardım." dedi.
16.03.2021Haberler
Son dakika... Samsun'da eski eşinin öldüresiye dövdüğü kadın: 'Böyle olacağını bilsem...'
Son dakika... Samsun'da eski eşinin öldüresiye dövdüğü kadın: 'Böyle olacağını bilsem...'Samsun'da İbrahim Zarap'ın sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının yanında dövdüğü eski eşi Emriye Metegül tedavisinin ardından taburcu olup istirahat ettiği evinde, o anları anlatı. Kızının çığlıklarına dayanamayacağı için görüntüleri izleyemediğini dile getiren Metegül, "Böyle olacağını bilsem, ne çocuğumu verirdim ne de kendim giderdim. Bu ne kullandığı belirsiz insanların ne yapacağı belli olmuyor. Sadece alkollü olduğu için uyardım." dedi.
16.03.2021Gündem
Son dakika - Novak: "Taraftarlarımızdan özür diliyoruz"
Son dakika - Novak: "Taraftarlarımızdan özür diliyoruz"Süper Lig'de Gençlerbirliği'ne 2-1 mağlup olan Fenerbahçe'de Novak açıklamalarda bulundu.
14.03.2021Fenerbahçe
Bilsem Sınavı Nedir, Ne İşe Yarar? Bilsem Sınavına Kimler Katılır, Nasıl Yapılır?
Bilsem Sınavı Nedir, Ne İşe Yarar? Bilsem Sınavına Kimler Katılır, Nasıl Yapılır?Ülkemizde gerçekleştirilen çeşitli sınavlar bulunmaktadır. Tüm bu sınavların farklı amaçları vardır. Bu amaçlar doğrultusunda halk içerisinde bulunan bazı özel nitelikli kişilerin bulunması hedeflenir. Bu sınavların biri de bilsem sınavıdır. İşte, merak edilen tüm detaylar.
11.03.2021Eğitim
‘1000 Okul’daki  67 bin 500 öğretmene eğitim
‘1000 Okul’daki 67 bin 500 öğretmene eğitimMilli Eğitim Bakanlığı’nca (MEB) okullar arası başarı farklarını azaltmak ve mesleki eğitimi güçlendirmek için başlatılan Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi kapsamındaki okullarda görev yapan 67 bin 500 öğretmene ölçme ve değerlendirme eğitimi verildi.
10.03.2021Gündem
Son dakika! MEB duyurdu: İşte yeni yüz yüze eğitim kararları
Son dakika! MEB duyurdu: İşte yeni yüz yüze eğitim kararlarıSon dakika haberine göre, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), ilkokul, ortaokul ve imam hatip ortaokullarındaki yüz yüze ve uzaktan eğitimlerde bir ders saatinin 30 dakika ve teneffüslerin 10 dakika olmasına karar verdi. Öte yandan MEB liselerde yüz yüze eğitim ve sınav uygulamalarının detaylarını belirledi.
2.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

şiddeteğitimsamsunantalyaadana

Bilsem ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.