Geri Dön
GündemBir Litre Gözyaşı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. Kanal D'nin yeni dizisi olan Bir Litre Gözyaşı'nda Cihan, hastalığını öğrenmeye çok yaklaştı. Peki Bir Litre Gözyaşı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazar akşamları yayınlanan Bir Litre Gözyaşı yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Büyük heyecana sahne olması beklenen Bir Litre Gözyaşı 3. yeni bölüm fragmanı ise yayınlandığı an haberimizin içeriğinde yer alacak.

BİR LİTRE GÖZYAŞI 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Figen, Cihan’a ciddi bir hastalığı olduğunu söylememekte kararlıdır. Cihan yaşında birini böyle acı bir gerçekle yüzleştirmenin haksızlık olduğunu düşünür. Ancak tedbiri elden bırakmayacak, doktorun talimatlarını yerine getirecektir.

Bu arada Cihan okulun basketbol takımına girmeye karar verir. Bu süreçte Ali’nin ilgisi ayaklarını yerden keser. Okulda sık sık karşılaştığı Mahir’le arasındaki mesafeli arkadaşlık ise adım adım dostluğa dönüşecektir. Bu süreçte Mahir, Cihan’ın dosyasını başhekim olan babasının masasında görür. Mahir’in gerçeği öğrenmesi artık an meselesidir.

Figen yine doktorun önerisine uyarak Cihan’dan günlük tutmasını, hastalığıyla ilgili gözlemlerini yazmasını ister. Cihan bunu sorgular. Ciddi bir hastalığı yoksa neyi, neden yazacaktır? Basket maçlarında yaşadığı aksaklıklar da aklını kurcalar. Aradığı cevapları Figen’den bulamayan Cihan, doktoru Onur’la konuşmaya karar verir. Figen’e tereddütsüz olarak, “sorarsa ona gerçeği söyleyeceğimi bilin” diyen doktoruyla…

BİR LİTRE GÖZYAŞI 2. BÖLÜM FRAGMANI

Afyonkarahisar'da ciple otomobil çarpıştıAfyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde otomobille cipin çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet