Geri Dön
GündemBugün vaka sayısı kaç? Koronavirüs tablosunda 6 Mart Cumartesi vaka sayısı belirtildi

Bugün vaka sayısı kaç? Koronavirüs tablosunda 6 Mart Cumartesi vaka sayısı belirtildi

Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs tablosu gün gün paylaşılmaya devam ediyor. Bugün sokağa çıkma yasağı çok yüksek riskli illerde uygulanırken, düşük, orta ve yüksek riskli illerde sokağa çıkma yasağı uygulanmadı. Kimi vatandaş evde tedbirlere uymaya devam ederken, kimi vatandaş ise soluğu dışarda aldı. Peki bu durum koronavirüs tablosuna nasıl yansıdı? 6 Mart Cumartesi koronavirüs tablosundaki bugüne ait vaka sayısı kaç?

Bugün vaka sayısı kaç? Koronavirüs tablosunda 6 Mart Cumartesi vaka sayısı belirtildi

Sağlık Bakanlığı'na ait Covid-19 Bilgilendirme platformu yakından takip ediliyor. Milyonlarca vatandaş günlük koronavirüs tablosunu incelemek istiyor. Bugüne ait koronavirüs vaka sayısı, ölen sayısı, iyileşen sayısı tek tek araştırılıyor. Bugün bazı illerde sokağa çıkma yasağının uygulanmaması vatandaşları vaka sayısı hakkında meraklandırdı. Peki bugüne ait koronavirüs tablosu yayımlandı mı? 6 Mart 2021 Cumartesi gününe ait koronavirüs tablosu...

KORONAVİRÜS TABLOSU 6 MART BUGÜN 

Bugün vaka sayısı kaç Koronavirüs tablosunda 6 Mart Cumartesi vaka sayısı belirtildi

KORONAVİRÜS TABLOSU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Tiramisu tarifi21 Mart Dünya Tiramisu Günü için Kurukahveci Mehmet Efendi ile efsane bir tiramisu tarifi hazırladık! (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet