Geri Dön

Çukur 30. son bölümde Vartolu'nun son planı! İşte Çukur 31. bölüm fragmanı

Çukur 31. bölümden ilk fragman yayınlandı. Dün akşam 30. bölümü ile ekrana gelen Çukur dizisinde yine heyecan dolu dakikalar yaşandı. İşte Çukur yeni bölümden ilk sahne...

Çukur 30. son bölümde Vartolu'nun son planı! İşte Çukur 31. bölüm fragmanı

SHOW TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur dün akşam herkesi ekran başına kilitledi. 30. son bölümün ardından 31. bölümden ilk sahnenin fragmanı da yayınlandı.

ÇUKUR 30. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Soğuk hava deposunda kapana kısılan Yamaç, Selim, Emmi ve Paşa, yaşam savaşı verir. Tansiyonun yükseldiği bu anlarda yaşanan beklenmedik bir gelişme kurtulmalarını sağlar. Yaşadıkları tehlikeyi atlatan Yamaç’ın aklı Sena’da kalır. Emrah’ın tehdidi altında olan Ezgi’nin uyguladığı tedavi, Sena’yı gittikçe kötüleştirir. Bu sırada İdris ve Vartolu’nun kahvede rehin alınması gerilimi artırır. Vartolu’nun sürpriz hamlesi, ikili arasındaki buzların eridiğini düşündürürken hapishanede yaşanan beklenmedik gelişmeler ise asıl fırtınanın yeni kopacağının sinyallerini verir. ‘Çukur’un yeni bölümünde taşlar yerinden oynarken, adrenalin de giderek artacak.

ÇUKUR 31. BÖLÜM İLK SAHNENİN FRAGMANI

Akrabasıyla tartışırken dengesini kaybetti! Balkondan düştüİstanbul Küçükçekmece'de evinin balkonundan sokaktaki akrabalarıyla tartışan bir kişi dengesini kaybederek balkondan aşağı düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber