Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 15 Mayıs Uluslararası Aile Günü paylaşımı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 15 Mayıs Uluslararası Aile Günü paylaşımı

15.05.2024 - 21:07 | Son Güncellenme:

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Mayıs Uluslararası Aile Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Erdoğan, "Ailemiz Geleceğimiz diyerek, mukaddes bir müessese olan aile kurumunu korumaya, güçlü aile yapımızla Türkiye Yüzyılı'nı inşa etmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğandan 15 Mayıs Uluslararası Aile Günü paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: Beşerî ve sosyal hayatımızın temel direği olan tüm ailelerimizin 15 Mayıs Uluslararası Aile Günü'nü tebrik ediyorum.

Haberin Devamı

Resmî Gazete'de yayımlanan “Ailenin Korunması ve Güçlendirilmesi” genelgesinin, aile müessesesini her türlü tehditlerden koruyacak, aile yapımızı ve değerlerimizi kuvvetlendirecek çalışmalarımıza zemin teşkil edeceğine inanıyorum.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından hazırlanan “Ailenin Korunması ve Güçlendirilmesi Vizyon Belgesi ve Eylem Planı”nın da ailelerimiz başta olmak üzere milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Ailemiz Geleceğimiz diyerek, mukaddes bir müessese olan aile kurumunu korumaya, güçlü aile yapımızla Türkiye Yüzyılı'nı inşa etmeye devam edeceğiz.