Geri Dön
GündemDenetimde yakalandı! 2 ay trafikten men edildi

Denetimde yakalandı! 2 ay trafikten men edildi

İstanbul Şişli’de taksilere yönelik yapılan denetimlerde şüphe üzerine durdurulan bir otomobilin 'Korsan taksi' olarak çalıştığı tespit edildi. Sürücüye 13 bin 400 lira para cezası verilirken, otomobil de 2 ay trafikten men edildi.

Denetimde yakalandı! 2 ay trafikten men edildi

İstanbul'da taksi sürücülerine yönelik 'Kısa mesafe' ve 'yolcu almaması' ile ilgili olarak denetim gerçekleştirildi. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri ile Sivil Trafik ekipleri Mecidiyeköy'de denetim yaptı.

Taksi sürücülerinin ehliyet, ruhsat ve belediye belgeleri kontrol edildi. Evrağında eksik olanlara cezai işlem uygulandı. Bir taksi ise trafik çekicisi ile çekildi.

POLİSİN DİKKATİYLE YAKALANDI

Yapılan denetimlerde, korsan olabileceğinden şüphelenilen bir otomobil durduruldu. Sürücü ve yolcu ile yapılan konuşmada, otomobil sürücüsü korsan taşımacılık yaptığını itiraf etti. Otomobil sürücüsüne 'Korsan taşımacılık' tan 13 bin 400 lira ceza uygulanarak otomobil 2 ay trafikten men edildi. Yolcuya ise 446 lira cezai işlem uygulandı. Otomobil trafik çekicisi ile otoparka çekildi.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sağlıklı diye yiyoruz fakat içindeki bu maddeleri kimse bilmiyor!Gıda katkı maddeleri, birçok kişinin eksik ya da yanlış bildiği konulardan biri. Sağlıklı sanarak tükettiğimiz yiyeceklerde bile birden çok gıda katkı maddesi bulunuyor. Gıda Mühendisi Ebru Akdağ, buna örnek olarak bir muzun içerisinde gizlenen katkı maddelerini gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler