Geri Dön
GündemDeprem haberleri 25 Mart: AFAD - Kandilli son depremler listesi... Deprem mi oldu?

Deprem haberleri 25 Mart: AFAD - Kandilli son depremler listesi... Deprem mi oldu?

Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyor. Peki, bugün deprem meydana geldi mi? AFAD ve Kandilli Rasathanesi son dakika depremleri listelemeye devam ediyor. İşte 25 Mart itibariyle meydana gelen son depremler listesi.

Deprem haberleri 25 Mart: AFAD - Kandilli son depremler listesi... Deprem mi oldu?

Deprem son dakika: Türkiye ve yakın çevresinde deprem oldu mu? İstanbul'da bugün deprem oldu mu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Vatandaşlar son depremler listesine bakarak hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana geldiğini sorgulayabiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu?

SON DAKİKA SON DEPREMLER 25 MART

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

'Evin önünde neden durdunuz' diyen aile saldırıya uğradı!Burdur’da Veli Tural (37) ve ailesi, motosikletle evin önüne gelen 2 kişiye 'Neden durdunuz, ne yapıyorsunuz?' diye sorunca tartışma çıktı. Tartışmanın ardından bölgeden ayrılan 2 kişi, bir süre sonra kalabalık bir grupla gelip Veli Tural (37) ile babası, annesi, kardeşi ve yeğenini darbetti. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili Tural, "Bizi linç ettiler, saldırdılar. Savunmak için kendimizi eve kilitledik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet