Geri Dön
GündemDeprem haritası 18 Mart: AFAD - Kandilli son depremler sorgula... Deprem mi oldu?

Deprem haritası 18 Mart: AFAD - Kandilli son depremler sorgula... Deprem mi oldu?

Az önce deprem mi oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını araştırıyor. Türkiye'de meydana gelen depremleri listeleyen AFAD ve Kandilli anlık olarak son depremleri güncelliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 18 Mart deprem haritasına göre meydana gelen depremler.

Deprem haritası 18 Mart: AFAD - Kandilli son depremler sorgula... Deprem mi oldu?

Deprem mi oldu? En son nerede, kaç şiddetinde deprem meydana geldi? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyor. Deprem listesine bakarak en son nerede, kaç şiddettinde deprem olduğunu görebiliyorsunuz. Ayrıca deprem haritasından da depremin meydana geldiği bölgeyi görmeniz çok kolay. İşte 18 Mart son depremler.

SON DEPREMLER 18 MART 2021

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

DEPREM HARİTASI

Deprem haritası 18 Mart: AFAD - Kandilli son depremler sorgula... Deprem mi oldu

 

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet