Geri Dön
GündemDeprem mi oldu? 22 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli: Deprem haritası

Deprem mi oldu? 22 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli: Deprem haritası

Deprem mi oldu? En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi tarafından yayınlanan son depremlere deprem haritasından bakmak mümkün. İşte 22 Şubat son depremler listesi.

Deprem mi oldu? 22 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli: Deprem haritası

Son depremler: AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Deprem listesinde ve haritasına bakarak meydana gelen depremlerin hangi bölgede ve kaç şiddetinde olduğunu görüntülemek çok kolay. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte son dakika depremler...

SON DEPREMLER 22 ŞUBAT

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Deprem mi oldu 22 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli: Deprem haritası

 

Yüksekova'da kış uykusundan uyanan yılanlar yuvalarından çıktıHakkari'nin Yüksekova ilçesinin 'Yılan Pınarı' bölgesinde havaların ısınmasıyla birlikte sürü halinde yılanlar görüldü. Yüksekova Belediyesi Veteriner Hekimi Hekim Kaçan, yılanlara zarar verilmemesi gerektiğini belirterek, "Eğer yılanlar öldürülürse doğal döngü bozulacaktır. Bu sefer fareler ortaya çıkacaktır. Fareleri öldürmek zorunda kalacağız. Böcekler ortaya çıkacaktır" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet