Geri Dön
GündemDeprem mi oldu, nerede deprem oldu? 26 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? 26 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli

Son dakika depremler listesi. Deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen son depremleri sıralıyor. Peki, bugün deprem oldu mu? Son depremler listesine göre hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana geldi öğreniliyor. İşte 26 Şubat son dakika depremler listesi ve deprem haritası.

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? 26 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli

Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 26 Şubat deprem haritası araştırılıyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesine göre hangi bölgede, kaç şiddetinde ve derinliğinde deprem meydana geldi öğrenebilirsiniz. Ayrıca deprem haritasına bakarak, harita üzerinde depremin meydana geldiği bölgeyi görmeniz mümkün. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 26 Şubat son depremler listesi.

26 ŞUBAT SON DEPREMLER

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu 26 Şubat son depremler listesi AFAD - Kandilli

 

Bakan Koca'dan aşı açıklamasıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Uğur Şahin ile gerçekleştirdiği görüşmede Haziran ayı için 30 milyon doz BioNTech aşısı sözü verildiğini belirtti. Bakan Koca, "Biz opsiyonel olarak 30 milyona gelecek şekilde anlaşma yapmıştık. Uğur Hoca, Türkiye'ye aşı gönderme konusunda büyük gayret sarf ediyor. 'Haziran ayı için 30 milyon doz aşıyı şimdiden söz verebilirsin' dediler." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet