Geri Dön

Son dakika deprem haberleri: AFAD - Kandilli deprem listesi sorgula | Deprem mi oldu 22 Ocak?

Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgelerde deprem olup olmadığını merak ediyorlar. Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesi ve deprem haritası ile en son nerede, kaç şiddetinde deprem meydana geldiğin sorgulamak çok kolay. Peki, bugün deprem oldu mu? 22 Ocak son depremler listesi.

Son dakika deprem haberleri: AFAD - Kandilli deprem listesi sorgula | Deprem mi oldu 22 Ocak?

Son dakika depremler listesi... Bugün deprem oldu mu? 22 Ocak 2021 deprem haritasına göre en son hangi bölgede deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. İşte bugün meydana gelen son depremler listesi.

SON DAKİKA DEPREMLER

MUŞ'TA DEPREM

Merkez üssü Muş'un Ağıllı köyü olan 3.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi'nden yapılan açıklamada, depremin yerin 6.3 kilometre derinliğinde gerçekleştiği belirtildi.

DEPREM HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

KANDİLLİ SON DEPREMLER

AFAD SON DEPREMLER

 

Meriç Nehri'ne düşen kişi, vatandaşların dikkati sayesinde kurtarıldıEdirne'de, Meriç Nehri'ne düşen kişi, vatandaşların dikkati sayesinde kurtarıldı. Sedyeyle ambulansa götürüldüğü sırada "Çok soğuk, üşüyorum" diyen G.A, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet