Geri Dön

Son dakika deprem: AFAD - Kandilli Rasathanesi sorgula | Deprem mi oldu, nerede deprem oldu?

Deprem mi oldu? En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi meydana gelen son dakika depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını son depremler listesi ve deprem haritasına bakarak görüntüleyebiliyorlar. İşte 27 Ocak son depremler listesi.

Son dakika deprem: AFAD - Kandilli Rasathanesi sorgula | Deprem mi oldu, nerede deprem oldu?

Son dakika depremler... AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresindeki depremleri listelemeye devam ediyor. Son depremler listesine bakarak en son nerede, kaç şiddetinde deprem meydana geldiğini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca deprem haritası üzerinden de depremin nerede geldiğini görüntülemeniz mümkün. Peki, bugün deprem oldu mu?

SON DEPREMLER 27 OCAK 2021

Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesini güncellemeye devam ediyor. İşte deprem haritası ve son depremler listeleri.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

DEPREM HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kasadaki paraları sayarken şans eseri fark etti!Kırklareli'nin Vize ilçesinde market sahibi Okan Er, hatalı basım olduğunu öne sürdüğü sağ üst köşesinde '50' yerine '5' yazan 50 TL'lik banknotu satışa çıkardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet