Geri Dön

2 Aralık son depremler listesi sorgula AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu, nerede deprem oldu?

AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesini anlık olarak paylaşmaya devam ediyor. En ufak sarsıntı hissederek depremden şüphelenen vatandaşlar, depremin olup olmadığını sorguluyor. İşte bugüne ait son depremler erişim linkleri...

2 Aralık son depremler listesi sorgula AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu, nerede deprem oldu?

Deprem mi oldu, en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Bulundukları bölgede meydana gelen depremleri araştıran vatandaşlar Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesini inceliyor. Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremler anlık olarak son depremler listesinde yer alıyor. Peki, bugün deprem oldu?

2 ARALIK SON DEPREMLER

Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre, saat 07.25 sıralarında merkez üssü Bingöl Karlıova Taşlıçay olan 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, 5 km derinlikte gerçekleşti.

Öte yandan saat 08.09 sıralarında ise bu kez merkez üssü Malatya Gülümuşağı olan 3.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin derinliği 5 km olarak kayıtlara geçti.

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kars'ta katliam gibi kazaKars’ın Sarıkamış ilçesine bağlı Karakurt-Horasan yolunda otobüs ile otomobilin çarpıştığı kazada, baba Asil Koca, anne Pakize Koca ve 4 yaşındaki Toprak Ege Koca hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet