Geri Dön

Son Dakika Deprem Haberleri: Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu? AFAD - Kandilli sorgula

Az önce deprem mi oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını araştırıyorlar. AFAD ve Kandilli Rasathanesi meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, en son nerede deprem oldu? Türkiye'de 30 Kasım 2020 tarihinde deprem meydan geldi mi? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre meydana gelen son depremler.

Son Dakika Deprem Haberleri: Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu? AFAD - Kandilli sorgula

Son dakika depremler... Türkiye'de ve yakın çevresinde bugün deprem oldu mu? Bulundukları bölgelerde deprem olup olmadığını araştıran vatandaşlar Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesini inceliyor. Peki, AFAD ve Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre bugün nerede deprem oldu? Deprem oldu mu, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte 30 Kasım son depremler listesi.

30 KASIM 2020 SON DAKİKA DEPREM

AFAD ve Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre 30 Kasım 2020 tarihinde yüksek şiddette deprem meydana gelmedi. İşte son dakika deprem listeleri.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

 

Otomobilin üzerinde kanlı kefen polisi alarma geçirdiİstanbul Esenyurt'a, modifiyeli otomobilinin rüzgarlığı üzerinde kanlı kefen olan manken yerleştiren araç polisi alarma geçirdi. Özcan Tuncer, adlı sürücü ifadesi alınmak üzere karakola götürülürken, kanlı kefenle modifiye yapılan otomobil ise trafikten men edildi. Tuncer, ilgi çekmek için yaptım dese de ceza yemekten kurtulamadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet