Geri Dön

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? 18 Eylül son depremler Kandilli - AFAD

Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgelerde deprem olup olmadığını araştırıyor. 18 Eylül 2020 Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesine göre en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte son depremler listesi...

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? 18 Eylül son depremler Kandilli - AFAD

Deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, en son deprem nerede oldu? Bugün deprem oldu mu? İşte 18 Eylül itibariyle meydana gelen son depremler...

18 EYLÜL SON DEPREMLER

MALATYA'DA BİR DEPREM DAHA

(AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 03.47'de Malatya'nın Hekimhan ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti.

Malatya'da bir deprem daha oldu. AFAD internet sitesinde yer alan bilgiye göre Malatya Hekimhan'da 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin saati 09.54 olarak kaydedildi.

MUŞ'TA DEPREM

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 03.15'de Muş'un Korkut ilçesinde 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Depremin 13 kilometre derinlikte oluştuğu belirlendi.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

Suç örgütü lideri Guram Chıkladze Beşiktaş'ta yakalandıSuç örgütü lideri Gürcistan uyruklu Andri Malyi takma isimli Guram Chıkladze ve iki koruması Beşiktaş'ta kaldıkları lüks otele düzenlenen polis operasyonuyla yakalandı. Daha önce tutuklanarak sınır dışı edilen Guram Chıkladze'nin, Andri Malyi adına kayıtlı yeni pasaportla yeniden Türkiye'ye giriş yaptığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber