Geri Dön
GündemDeprem mi oldu? Nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 2 Şubat AFAD - Kandilli son dakika depremler

Deprem mi oldu? Nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 2 Şubat AFAD - Kandilli son dakika depremler

Son dakika deprem haberleri vatandaşların gündeminde yer alıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi meydana gelen depremleri açıklıyor. Son depremler listesi ile nerede, kaç büyüklüğünde deprem olduğunu görmek isteyenler araştırmalara başladı. İzmir'de art arda depremlerin meydana gelmesi ise 'İzmir'de deprem mi oldu?' sorgusunu arttırmıştı. İşte, 2 Şubat son depremler...

Deprem mi oldu? Nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 2 Şubat AFAD - Kandilli son dakika depremler

2 Şubat depremleri merak ediliyor. Türkiye'de İzmir'de meydana gelen yıkıcı deprem sonrası,  'Kaç şiddetinde deprem oldu, nerede deprem bekleniyor?' aramaları yapılıyor. AFAD son depremleri duyurmaya devam ederken Kandilli Rasathanesi de tüm gelişmeleri vatandaşın erişimine sunuyor. AFAD - Kandilli son depremler haberimizde.

DEPREM Mİ OLDU?

Ege açıklarında meydana gelen sarsıntılar vatandaşları korkuttu. 1 Şubat saat 23:46'da 4.8 şiddetinde depremin ardından 23:58'de 3.1 büyüklüğünde bir sarsıntı daha oldu. İzmir'de artçılar sürerken son sarsıntı saat 00:21'de 2 Şubat günü 1.8 büyüklüğünde yaşandı. 

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYIN...

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYIN...

'Evin önünde neden durdunuz' diyen aile saldırıya uğradı!Burdur’da Veli Tural (37) ve ailesi, motosikletle evin önüne gelen 2 kişiye 'Neden durdunuz, ne yapıyorsunuz?' diye sorunca tartışma çıktı. Tartışmanın ardından bölgeden ayrılan 2 kişi, bir süre sonra kalabalık bir grupla gelip Veli Tural (37) ile babası, annesi, kardeşi ve yeğenini darbetti. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili Tural, "Bizi linç ettiler, saldırdılar. Savunmak için kendimizi eve kilitledik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet