Geri Dön

29 Ocak son depremler: AFAD-Kandilli Rasathanesi deprem haritası | Deprem mi oldu?

Son dakika deprem haberleri... Az önce deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyor. Peki, 29 Ocak 2021 bugün deprem oldu mu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi son dakika depremleri listelemeye devam ediyor. Ayrıca deprem haritası üzerinden depremin meydana geldiği bölgeyi görüntüleyebiliyorsunuz.

29 Ocak son depremler: AFAD-Kandilli Rasathanesi deprem haritası | Deprem mi oldu?

Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Deprem listesine bakara depremin nerede, kaç şiddetinde ve derinliğinde meydana geldiğini öğrenebiliyorsunuz. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 28 Ocak AFAD - Kandilli Rasathanesi son depremler listesi.

SON DAKİKA DEPREM HABERLERİ

Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. İşte 29 Ocak son depremler listesi...

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

DEPREM HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bir köyü ayağa kaldıran taciz iddiasıIsparta'da, bir işletmecinin çalışanına tacizde bulunduğu iddiası üzerine toplanan köylüler, işletmenin bulunduğu alanda bir araya geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet