Geri Dön
GündemDeprem mi oldu? Nerede deprem oldu? 15 Mart AFAD - Kandilli son depremler listesi

Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? 15 Mart AFAD - Kandilli son depremler listesi

Son depremler sorgula... AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye'de meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? Son depremler haritasına göre hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana geldi? İşte 15 Mart son depremler listesi.

Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? 15 Mart AFAD - Kandilli son depremler listesi

Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 15 Mart son depremler listesine göre hangi bölgede deprem oldu? Kandilli ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesine göre vatandaşlar hangi bölgede deprem meydana geldiğini öğrenebiliyor. Ayrıca deprem haritasına bakarak harita üzerinde de depremin bölgesini görüntüleniyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte son depremler listesi.

SON DEPREMLER 15 MART 2021

MUĞLA'DA DEPREM

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 04.55'te merkez üssü Muğla'nın Menteşe ilçesinde 4,2 büyüklüğünde ve 6,98 kilometre derinlikte deprem kaydedildi. 

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Deprem mi oldu Nerede deprem oldu 15 Mart AFAD - Kandilli son depremler listesi

 

Pençe operasyonlarında tespit edilen mağara kullanılamaz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında tespit edilen sığınak, barınak, mağara, silah ve çok sayıda mühimmatın imha edildiği görüntüleri paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet