Geri Dön
GündemDeprem oldu mu? Bugün deprem mi oldu? 23 Haziran son depremler Kandilli - AFAD

Deprem oldu mu? Bugün deprem mi oldu? 23 Haziran son depremler Kandilli - AFAD

Son dakika depremler listesi. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. İşte bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak edenler için son depremler listesi.

Deprem oldu mu? Bugün deprem mi oldu? 23 Haziran son depremler Kandilli - AFAD

Deprem mi oldu? Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da meydana gelen deprem vatandaşları korkuttu. Peki, bugün deprem oldu mu? En son nerede deprem oldu?

SON DEPREMLER LİSTESİ

Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre gece boyunca Akdeniz Oniki Adalar'da artçı sarsıntılar meydana geldi. Büyük ölçekte bir deprem ölçülmedi.

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ


AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'nin Güneysu ilçesindeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'nin Güneysu ilçesinde geldi. Erdoğan sel bölgesinde halka seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Afet haberini aldığımız andan itibaren devletimizin tüm imkanlarını seferber ettik" dedi. Erdoğan, "İlk etapta Rize genelinde 15 Temmuz'daki sel felaketinden etkilenen ve afet riski altındaki yapılar için toplam 550 konut inşa edeceğiz." mesajını verdi. Rizelilere seslenen Erdoğan, "Dikey mimari yerine yatay mimariyi teşvik ederek şehirlerimize nefes aldırdık, ne olur şu yamaçlarda 5 kat, 10 kat binalar yapmayın." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet