Geri Dön
GündemDeprem oldu mu? Bugün deprem mi oldu? 23 Haziran son depremler Kandilli - AFAD

Deprem oldu mu? Bugün deprem mi oldu? 23 Haziran son depremler Kandilli - AFAD

Son dakika depremler listesi. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. İşte bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak edenler için son depremler listesi.

Deprem oldu mu? Bugün deprem mi oldu? 23 Haziran son depremler Kandilli - AFAD

Deprem mi oldu? Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da meydana gelen deprem vatandaşları korkuttu. Peki, bugün deprem oldu mu? En son nerede deprem oldu?

SON DEPREMLER LİSTESİ

Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre gece boyunca Akdeniz Oniki Adalar'da artçı sarsıntılar meydana geldi. Büyük ölçekte bir deprem ölçülmedi.

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ


AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Buldan'da yangın yerleşim yerlerini tehdit ediyorDenizli'nin Buldan ilçesi Türlübey Mahallesi yakınındaki ormanlık alanda saat 13.30 sıralarında başlayan yangın,  Çamköy ve Alacaoğlu mahallelerini tehdit eder hale geldi. Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi'ne bağlı ekipler de yangının mahalledeki evlere sıçrama ihtimali üzerine bölgede önlem aldı. Ekiplerin sarp arazide karadan yürüttüğü çalışmalara bir yangın uçağı da havadan destek verdi. Havanın kararması ile birlikte havadan müdahale sona ererken, Türlübey Mahallesi'nde alevlerin yaklaştığı yaklaşık 10 ev jandarma ekiplerinin kontrolünde boşaltıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet