Geri Dön
GündemDGS ne zaman yapılacak? DGS giriş yerleri belli oldu mu?

DGS ne zaman yapılacak? DGS giriş yerleri belli oldu mu?

DGS için geri sayım. Başvurularını gerçekleştiren adaylar sabırsızlıkla DGS tarihini araştırıyor. 2018 Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ne zaman yapılacak? DGS sınav giriş yerleri belli oldu mu?

DGS ne zaman yapılacak? DGS giriş yerleri belli oldu mu?

2018 DGS için adayların başvuru işlemleri tamamlandı. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen DGS'de ön lisans öğrencileri, lisans eğitimiyle 4 yıllığa tamamlamak istiyor. İşte 2018 DGS tarihi...

DGS NE ZAMAN?

2018 Dikey Geçiş Sıbavı 21 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak. Sayısal ve sözelden oluşacak sınav test şeklinde uygulanacak. Testte 120 soru sorulacak.

2018 DGS GİRİŞ YERLERİ NE ZAMAN BELLİ OLUR?

DGS sınavı için geri sayım başladı. Dikey Geçiş Sınavı'nın giriş yerleri ise henüz açıklanmadı. ÖSYM tarafından açıklanacak olan DGS giriş yerleri belli olduğunda haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Takı kavgasında damat ile 3 kişiyi vuran gelinin babası adliyedeTrabzon’da, 10 gün önce evlenen doktor çiftin aileleri arasında düğündeki takıların paylaşımı nedeniyle kavga çıktı. Damadı, dünürü, damadın annesi ve kız kardeşini tabancayla bacaklarından yaralayan gelinin babası emekli astsubay Basri B., emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler