Geri Dön

E-Devlet'te yoğunluk! BTK’dan açıklama geldi...

Üniversiteler için elektronik kayıtlar geçtiğimiz günlerde başladı. Bugün ise devlet üniversiteleri için asıl kayıt işlemleri başladı. Elektronik kayıt işlemlerini e-Devlet üzerinden yapacak olan üniversite adayları yoğunluğa neden oldu.

E-Devlet'te yoğunluk! BTK’dan açıklama geldi...

Devletle ilgili birçok işlemi, kurumlara gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden gerçekleştirme imkanı sağlayan e-Devlet bugün yaşanan yoğunluk sebebiyle erişlemez hale geldi. Üniversiteler için elektronik kayıt işlemleri ve KYK başvuruları sebebiyle ortaya çıkan yoğunluk nedeniyle e-Devlet sistemi yer yer tamamen erişilemez duruma geldi.

BTK AÇIKLADI: TERCİHLER SEBEBİYLE YOĞUNLUK YAŞANIYOR

e-Devlet’te istedikleri işlemi yapmakta sorun yaşayan vatandaşların sıkıntıları hakkında yapılan açıklamada sorunun üniversite tercihleri nedeniyle yaşanan yoğunluk olduğu belirtildi. Şu an e-Devlet sisteminde işlemler yavaş da olsa yapılmaya devam ediyor.

Kaynak: Sözcü

Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağı yer atan kadın kameradaİstanbul Sultangazi'de Şehit Esma Çevikin babasının ikamet ettiği evin penceresine asılan Türk bayrağı, bir kadın tarafından kopartılarak yere atıldı. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Baba Hüseyin Akgül, Acı bitmeden yeni bir acı yaşadım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber