Geri Dön

Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında? Survivor Gizem Birdan aslen nereli?

Survivor'da Gönüllüler takımı için mücadele eden ve takımın üç kadın yarışmacısından biri olan Gizem Birdan kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Survivor'da bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde takım arkadaşı Yunus Emre Özden ile yaşadığı tartışma ile gündeme gelecek olan Gizem Birdan Survivor performans sıralamasında da üst sıralarda yer alıyor. Peki Survivor Gizem Birdan kimdir?

Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında? Survivor Gizem Birdan aslen nereli?

Survivor'da Gönüllüler takımı için mücadele eden isimler arasında yer alan Gizem Birdan kimdir sorusu Survivor izleyicileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek Survivor yeni bölümde takım arkadaşı Yunus Emre Özden ile ağız dalaşına girecek olan Gizem Birdan hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

GİZEM BİRDAN KİMDİR?

5 Ağustos 1992, İstanbul'da doğdu. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü'nde basketbola başladı ve 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı.

8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji'nden burs alarak liseyi de İstanbul'da bitirdi. Sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa'da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı.

Üniversiteden sonra "Kocamın Ailesi" dizisinde 30 bölüm yer alan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son "Şahin Tepesi" adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan'ın birkaç reklam projesinde de yer aldığı biliniyor.

Almanya'da Çin'in Uygurlara yönelik politikalarına protesto!Almanya'nın başkenti Berlin'de, Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Uygurlara yönelik politikaları protesto edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet