Geri Dön
GündemGözler kararlarda! Kabine toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak?

Gözler kararlarda! Kabine toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak?

Kabine toplantısı ne zaman yapılacak? Yeni normalleşmenin ayrıntıları Kabine toplantısında netleşecek. Kabine toplantısında alınan kararları Cumhurbaşkanı Erdoğan halkla paylaşacak. 7'den 70'e tüm Türkiye'nin gözü kulağı bu toplantıda olacak. Peki, Kabine toplantısı saat kaçta yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak?

Gözler kararlarda! Kabine toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak?

Türkiye deyim yerindeyse nefesini tuttu Kabine toplantısını bekliyor. Yeni normalleşmenin detaylarının paylaşılacağı Kabine toplantısı için heyecan sorukta... Milyonlarca insan açıklanacak kararları beklerken "Kabine toplantısı ne zaman yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak?" sorusu gündemde...

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN?

Bir sonraki Kabine toplantısının tarihi belli oldu. Yeni normalleşmenin detaylarının paylaşılacağı Kabine toplantısı 1 Mart Pazartesi günü yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın saat 19.30 gibi halka seslenmesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacak kararlar ile Bilim Kurulu’nun belirlediği kriterler çerçevesinde “düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli” olmak üzere kategorize edilen illerde, salgının seyrine göre kaldırılacak kısıtlamalar ya da uygulanacak ek tedbirler netleşecek. 

 

Kuyumcu, iş yeri önünde silahlı saldırıya uğradı!Konya’nın Ereğli ilçesinde kuyumcu Tamer Çavdar (56) iş yerinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Ayaklarından yaralanan adama gelen sağlık ekipleri ilk müdahalesini yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet