Geri Dön
GündemGözler ÖSYM'de... YKS ek tercih sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Ek yerleştirme

Gözler ÖSYM'de... YKS ek tercih sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Ek yerleştirme

YKS ek tercih sonuçları için gözler ÖSYM'de. Sınava girip ek tercih hakkından faydalanmak isteyen adaylar 20-23 Eylül tarihleri arasında tercihlerini yaptı. Peki, tercih sonuçları için tarih belli oldu mu?

Gözler ÖSYM'de... YKS ek tercih sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Ek yerleştirme

ÖSYM tarafından yapılan YKS'nin ardından ilk tercih sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte ek tercih ve yerleştirme süreci başladı. Ek tercihlerini yapan adaylar sonuçların açıklanmasını bekliyor.

YKS EK TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Ek tercih sonuçları için tarih henüz belli olmadı. Kayıt hakkı kazanan öğrencilerin kayıtları 4-7 Ekim tarihleri arasında olacağı için YKS ek tercih sonuçlarının 4 Ekim tarihine kadar açıklanması bekleniyor.

YKS EK TERCİH SONUÇLARI NEREDEN SORGULANACAK?

ÖSYM AİS aracılığıyla sorgulanacak olan tercih sonuçları için https://sonuc.osym.gov.tr adresinden giriş yapılacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Angola'da flaş mesajlar: Korktukça bu zulüm Afrika'yı kuşatacaktırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Angola Devlet Başkanı Manuel Gonçalves Lourenço ile 7 anlaşmanın imza töreninin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Adil bir dünya talepleri olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Adil bir dünya için de el ele vermemiz lazım. Korkmamak gerekiyor. Korktukça bu zulüm Afrika'yı kuşatacaktır. Ayağa kalkmak gerekiyor, haklarımıza sahip çıkmamız gerekiyor." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler