Geri Dön
Gündemİkizler Memo - Can 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

İkizler Memo - Can 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

İkizler Memo - Can 11. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Cumartesi akşamları ekrana gelen İkizler Memo - Can'da Memo'nun bastığı semt gazetesi mahallede büyük olay yarattı. İkizler Memo - Can ekrana gelen son bölüm ardından 12. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

İkizler Memo - Can 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

İkizler Memo - Can 11. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Cumartesi akşamları izleyici ile buluşan İkizler Memo - Can 11. son bölümde Memo ve Can'ın bastıkları semt gazetesi ortalığın karışmasına neden oldu. İkizler Memo - Can ekrana gelen son bölüm ardından 12. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı

İKİZLER MEMO - CAN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Memo ve Can mahalle arkadaşlarıyla birlikte bir semt gazetesi çıkarmaya karar verince ortalık tümden karışıyor!

İkizler Memo - Can 11. Bölüm 2. fragmanında Memo ve Can yine boş durmuyor ve ikili bu defa herkesi şaşırtacak bir işe kalkışıyor! Mahalleden arkadaşlarını da iş birlikçi tutup, bir semt gazetesi çıkarmaya karar veriyorlar. Bu gazetenin içinde ise yok yok! Gazeteyi satarak para kazanmaya çalışan ikili bakalım bu maceranın sonunda nasıl bir durumla karşılaşacak. Bu durumu öğrenen Onur ve Melek çocuklarına ne tepki verecek?

İKİZLER MEMO - CAN 12. BÖLÜM FRAGMANI

Arama kaydı bulunan şüpheli, motosikletle gezerken yakalandıBursa'nın İnegöl ilçesinde uygulama yapan bekçilerin şüphe üzerine durdurduğu motosiklet sürücüsü Ozan A.'nın (24), hırsızlık suçundan arandığı ve motosikletin de trafikten men edildiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan Ozan A.'ya, sokağa çıkma yasağına uymadığı için 3 bin 150 lira cezai işlem uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet