Geri Dön
Gündemİstanbul'da lüks otomobil bariyerlere girdi!

İstanbul'da lüks otomobil bariyerlere girdi!

İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz Viyadüğü'nde dün saat 14.45‘te Selim B. isimli sürücü, Lamborghini marka lüks araçla trafikte slalom yaparak ilerlerken, bir an kontrolünü kaybedip önünde seyreden araca çarptı. Kazanın etkisiyle savrulan lüks araç bariyerlere çarparak durabildi.

Ferit ZENGİN/İSTANBUL 

Olayın ardından sağlık ekipleri ve polis bölgeye sevk edilirken, şans eseri kimsenin yaralanmadığı kaza, olay yerinde bulunan başka bir aracın kamerasına yansıdı. Kazanın nasıl olduğunu gösteren kamera görüntüsü sonrası harekete geçen İstanbul Bölge Trafik Denetleme ekipleri yaptığı araştırmalar ve görüntülerin incelenmesinin ardından aracı kullanan Selim B.’yi yakalayıp gözaltına aldı.

İstanbulda lüks otomobil bariyerlere girdi

Milyonluk lüks araçla başta kendisi olmak üzere başkalarının canını ve trafiği tehlikeye düşüren maganda, karayolları Trafik Kanununun 46/2g maddesinde yer alan “Arka arkaya birden fazla kez şerit değiştirmek" suçundan idari, Türk Ceza Kanununun 179/2’nci maddesi (Trafik güvenliğini tehlikeye sokmak) gereğince adli işlem cezasıyla kurtuldu.

İstanbulda lüks otomobil bariyerlere girdi

Bakanlar Akar ve Varank, Kayseri'de çeşitli ziyaretlerde bulunduMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kayseri'de ziyaretler gerçekleştirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet