Geri Dön
Gündemİstanbul'da Yeditepe Huzur denetimi! Didik didik arandılar

İstanbul'da Yeditepe Huzur denetimi! Didik didik arandılar

Gelen bir son dakika haberine göre, İstanbul'da eş zamanlı olarak "Yeditepe Huzur" denetimleri yapıldı. Denetimlere özel harekat polisleri, narkotik köpekleri ve polis helikopteri de destek verdi. Denetimde şüpheli araçlar durdurularak didik didik arandı.

İstanbul'da Yeditepe Huzur denetimi! Didik didik arandılar

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, İstanbul'un çeşitli ilçelerinde eş zamanlı olarak 12 'inci Yeditepe Huzur denetimleri gerçekleştirdi. Denetime özel harekat polisleri ve polis helikopteri de destek verdi.

Kadıköy Kuşdili Caddesi'nde kurulan denetim noktasında şüpheli araçlar durdurularak didik didik arandı. Şüpheli kişilerin de Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgulaması yapıldı.

Denetimlerde narkotik köpeği "Reksö araçların içinde arama yaparken, polis helikopteri de denetimlere havadan destek verdi. Denetimler sırasında tramvay yolunu kullanan iki sürücüye ceza kesildi. Fatih Millet Caddesi'ndeki denetimde de şüpheli araçlar durdurularak didik didik arandı. Şüpheli kişilerin Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgulaması yapıldı.

Lübnan'dan İsrail'e roket atıldıİsrail ordusu, Lübnan'dan ülkenin kuzeyine doğru 6 roket atıldığını buna karşılık olarak roketlerin ateşlendiği bölgenin topçu atışıyla vurulduğunu bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet