Yeditepe Huzur

Yeditepe Huzur

Son dakika Yeditepe Huzur haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yeditepe Huzur gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yeditepe Huzur haber sayfamızda...

Yeditepe Huzur

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 195 yeditepe huzur haberi bulunmuştur.
İstanbul’da Yeditepe Huzur Uygulaması! Ceza yağdı
İstanbul’da Yeditepe Huzur Uygulaması! Ceza yağdıİstanbul’da 186 noktada İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 3. Huzur Uygulamasında 4 bin 311 gram uyuşturucu madde ve 339 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Kurallara uymayan ve eksik belgesi olanlara da 168 bin 763 Türk Lirası trafik cezası uygulandı.
19.01.2022Gündem
İstanbul'da Yeditepe Huzur uygulaması yapıldı
İstanbul'da Yeditepe Huzur uygulaması yapıldıİstanbul İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı asayiş ekipleri tarafından il genelinde 'Yeditepe Huzur' uygulaması gerçekleştirildi. Kadıköy'de de yapılan uygulamada durdurulan araçlarda arama yapıldı.
12.01.2022Haberler
İstanbul’da huzur uygulaması
İstanbul’da huzur uygulamasıİstanbul'da yılbaşı öncesi İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yılın son Yeditepe Huzur Uygulaması gerçekleştirildi. Uygulamada durdurulan araçlar narkotik köpeğiyle didik didik arandı.
30.12.2021Haberler
İstanbul'da yılbaşı öncesi asayiş denetimi
İstanbul'da yılbaşı öncesi asayiş denetimiİstanbul' da, yılbaşı öncesi Yeditepe Huzur Denetimi yapıldı. Helikopter destekli yılın son denetiminde, şüpheli görülen araçlar durdurulup didik didik aranırken, sürücü ve yolcuların da üst araması yapıldı.
30.12.2021Gündem
İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' denetimleri yapıldı
İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' denetimleri yapıldıİstanbul genelinde eş zamanlı olarak 'Yeditepe Huzur' denetimleri gerçekleştirildi.
17.12.2021Gündem
Ruhsatı 2.5 ay önce iptal edilen taksi denetime takıldı
Ruhsatı 2.5 ay önce iptal edilen taksi denetime takıldıİstanbul Taksim'de yapılan 'Yeditepe Huzur' denetimi sırasında, yolcu taşıma ruhsatı 2.5 ay önce iptal edilmesine rağmen çalıştığı tespit edilen taksi trafikten men edildi. Polis, bin 339 lira ceza keserken, sürücü ruhsatın iptal edildiğinden habersiz olduğunu söyledi.
8.12.2021Haberler
İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' denetimleri
İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' denetimleriİstanbul genelinde eş zamanlı olarak 35'inci 'Yeditepe Huzur' denetimleri gerçekleştirildi. Yapılan denetimlerde durdurulan araçlarda aramalar yapılırken, araçta bulunan kişilerin kimlik sorgulamaları yapıldı.
8.12.2021Haberler
İstanbul'da eş zamanlı yapıldı! Tek tek kontrol ettiler
İstanbul'da eş zamanlı yapıldı! Tek tek kontrol ettilerİstanbul'da genelinde eş zamanlı olarak 35'inci 'Yeditepe Huzur' denetimleri gerçekleştirildi. Yapılan denetimlerde durdurulan araçlarda aramalar yapılırken, araçta bulunan kişilerin kimlik sorgulamaları yapıldı.
8.12.2021Gündem
İstanbul'da "Yeditepe Huzur Uygulaması" yapıldı
İstanbul'da "Yeditepe Huzur Uygulaması" yapıldıİstanbul'da düzenlenen "Yeditepe Huzur Uygulaması" kapsamında sürücüler ile yolculara yönelik denetim yapıldı.
17.11.2021Haberler
İstanbul'da 33'ncüsü gerçekleştirildi! Eş zamanlı başladı...
İstanbul'da 33'ncüsü gerçekleştirildi! Eş zamanlı başladı...İstanbul genelinde eş zamanlı olarak 33'ncü 'Yeditepe Huzur' denetimleri gerçekleştirildi. Oluşturulan güvenlik noktasında durdurulan araçlar aranırken, araçta bulunan kişilerin kimlik sorgulamaları yapıldı.
17.11.2021Gündem
İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' denetimi! 17 yaşındaki kayıp kız bulundu
İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' denetimi! 17 yaşındaki kayıp kız bulunduİstanbul'da sabahın ilk ışıklarıyla birlikte yapılan 'Yeditepe Huzur' denetimlerinde durdurulan araçlar tek tek arandı, araçta bulunanların GBT'si yapıldı. Kadıköy'de durdurulan takside hakkında kayıp ihbarı bulunan 17 yaşındaki bir kız bulundu.
27.10.2021Gündem
İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' denetimi
İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' denetimiİstanbul'da sabahın ilk ışıklarıyla birlikte yapılan 'Yeditepe Huzur' denetimlerinde durdurulan araçlar tek tek arandı, araçta bulunanların GBT'si yapıldı. Kadıköy'de durdurulan takside hakkında kayıp ihbarı bulunan 17 yaşındaki bir kız bulundu.
27.10.2021Haberler
İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' denetimi yapıldı
İstanbul'da 'Yeditepe Huzur' denetimi yapıldıİstanbul'da sabahın ilk ışıklarıyla birlikte yapılan 'Yeditepe Huzur' denetimlerinde durdurulan araçlar tek tek arandı, araçta bulunanların GBT'si yapıldı. Kadıköy'de durdurulan takside hakkında kayıp ihbarı bulunan 17 yaşındaki bir kız bulundu.
27.10.2021Gündem
İstanbul'da Yeditepe Huzur Denetimleri
İstanbul'da Yeditepe Huzur Denetimleriİstanbul genelinde eş zamanlı olarak 30. Yeditepe Huzur Denetimleri gerçekleştirildi. Oluşturulan güvenlik noktasından geçen araçlar durdurularak aranırken, araçta bulunan kişilerin kimlik sorgulamaları yapıldı.
20.10.2021Haberler
İstanbul'da eş zamanlı yapıldı! Tek tek aradılar
İstanbul'da eş zamanlı yapıldı! Tek tek aradılar İstanbul genelinde eş zamanlı olarak 30'uncu Yeditepe Huzur Denetimleri gerçekleştirildi. Oluşturulan güvenlik noktasından geçen araçlar durdurularak aranırken, araçta bulunan kişilerin kimlik sorgulamaları yapıldı.
20.10.2021Gündem
Taksim'de polis noktasındaki taksiciye küfür edince gözaltına alındı
Taksim'de polis noktasındaki taksiciye küfür edince gözaltına alındıTaksim'de, polisin denetim yaptığı kontrol noktasından otomobille geçerken bağıran ve sinkaflı küfür eden bir kadın gözaltına alındı. Saatlerce beklemesine rağmen taksi bulamadığı için taksicilere küfür ettiğini belirten kadın, hakaret ve maske takmadığı gerekçesiyle işlem yapılması için polis merkezine götürüldü.
14.10.2021Haberler
Taksim'de polis noktasındaki taksiciye küfür edince gözaltına alındı
Taksim'de polis noktasındaki taksiciye küfür edince gözaltına alındıTaksim'de, polisin denetim yaptığı kontrol noktasından otomobille geçerken bağıran ve sinkaflı küfür eden bir kadın gözaltına alındı. Saatlerce beklemesine rağmen taksi bulamadığı için taksicilere küfür ettiğini belirten kadın, hakaret ve maske takmadığı gerekçesiyle işlem yapılması için polis merkezine götürüldü.
14.10.2021Gündem
Polis noktasındaki taksiciye küfür edince gözaltına alındı
Polis noktasındaki taksiciye küfür edince gözaltına alındıİstanbul Taksim'de, polisin denetim yaptığı kontrol noktasından otomobille geçerken bağıran ve sinkaflı küfür eden bir kadın gözaltına alındı. Saatlerce beklemesine rağmen taksi bulamadığı için taksicilere küfür ettiğini belirten kadın, hakaret ve maske takmadığı gerekçesiyle işlem yapılması için polis merkezine götürüldü.
13.10.2021Haberler
"Dur" ihtarına uymayan sürücü, denetim noktasından kaçarken polislere ateş açtı
"Dur" ihtarına uymayan sürücü, denetim noktasından kaçarken polislere ateş açtıİstanbul'da "Yeditepe Huzur Uygulaması" sırasında Avcılar'da hareketli anlar yaşandı.
13.10.2021Haberler
İstanbul'da 29. Yeditepe Huzur Denetimleri gerçekleştirildi
İstanbul'da 29. Yeditepe Huzur Denetimleri gerçekleştirildiİstanbul genelinde eş zamanlı olarak 29. Yeditepe Huzur Denetimleri gerçekleştirildi. Durdurulan araçlardaki sürücü ve yolcuların kimlik kontrolleri ve üst aramaları yapıldı.
13.10.2021Haberler
İstanbul'da eş zamanlı yapıldı! Didik aradılar
İstanbul'da eş zamanlı yapıldı! Didik aradılarİstanbul genelinde eş zamanlı olarak 29'uncu Yeditepe Huzur Denetimleri gerçekleştirildi. Durdurulan araçlardaki sürücü ve yolcuların kimlik kontrolleri ve üst aramaları yapıldı.
13.10.2021Gündem
İstanbul'da "Yeditepe Huzur Uygulaması" yapıldı
İstanbul'da "Yeditepe Huzur Uygulaması" yapıldıİstanbul'da "Yeditepe Huzur Uygulaması" kapsamında güvenlik denetimleri gerçekleştirildi.
6.10.2021Haberler
İstanbul'da 39 ilçede aynı anda başladı! Didik didik aradılar
İstanbul'da 39 ilçede aynı anda başladı! Didik didik aradılarİstanbul'da "Yeditepe Huzur" adı altında asayiş ve trafik denetimi gerçekleştirildi. Birçok noktada gerçekleştirilen denetimlerde, sürücü ve yolculara kimlik kontrolü yapıldı.
1.10.2021Gündem
İstanbul Boğazı'nda teknelere yönelik “Yeditepe Huzur” denetimi
İstanbul Boğazı'nda teknelere yönelik “Yeditepe Huzur” denetimiİstanbul genelinde düzenlenen 'Yeditepe Huzur' denetimleri kapsamında deniz polisi de Boğaz'daki tekne ve vapurları kontrolden geçirdi.
25.08.2021Haberler
Boğaz'da denetim! Tek tek kontrol ettiler
Boğaz'da denetim! Tek tek kontrol ettilerİstanbul genelinde düzenlenen 'Yeditepe Huzur' denetimleri kapsamında deniz polisi de Boğaz'daki tekne ve vapurları kontrolden geçirdi.
25.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Yeditepe Huzur ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.