Geri Dön

Jet Sosyete 2. sezon 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TV8'in sevilen dizisi Jet Sosyete 2. sezon 16. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Kahkaha tufanı dizide bu akşam Nazlı'nın Gizem'i sahnede rezil etmek için tasarladığı plan izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Peki Jet Sosyete 2. sezon 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete 2. sezon 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Jet Sosyete, bu akşam yine oldukça keyifli anlara sahne oldu. Jet Sosyete 2. sezon 17. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

JET SOSYETE 2. SEZON 16. BÖLÜM ÖZETİ

Şevket, mahallede Gündüz’ü kıstırır ve kalan borcunu ister. Bu sefer iş çok ciddidir. Safiye kardeşine yardım etmek için altın bileziklerini satmak zorunda kalır. Yaşar bileziklerin azaldığını fark eder ve Safiye durumu kurtarmak için estetik ameliyat yalanını uydurur ama bu işleri daha da karıştırır.

Ozan ve Melike birlikte vakit geçirmek isterler fakat Melike’ye dışarıda buluşma izni çıkmaz ve Yaşarların evinde buluşmaktan başka çareleri kalmaz. Ozan’ın Amerikanvari yaşam alışkanlıkları ve Safiye’nin temizlik anlayışı arasındaki uçurum, ev görüşmelerini her iki taraf için kabusa çevirir.

Şennur, bakımsızlığı ile ilgili herkesten eleştiri almaktadır. Saçlarını boyatmaya kalkışır fakat onun için çok pahalı olduğundan vazgeçer ve beklenmedik bir anda sürpriz bir çözümle karşılaşır. Mahallede dizi çeken ekip peruk unutmuştur ve Şennur, bu peruğu kullanmaya başlar ama sonuçları istediği gibi olmaz.

Hayri’ye, vefat eden yaşlı bir akrabasından 75 bin Türk Lirası kalır. Bu parayı nasıl değerlendirebileceğini İlayda’ya sormasıyla hayatı kabusa döner.

Şarkı söylemeye özenen Gizem, Chia'da konser vermek için anlaşır. Ses eğitimi olmayan Gizem, başka bir şarkıcının sesiyle playback yapar. Ama her şey planladığı gibi gitmez. Ona destek oluyormuş gibi görünen Nazlı'nın da başka planları vardır. Gizem'in sahnede rezil olması için her şeyi yapar.

JET SOSYETE 2. SEZON 16. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Türk hücumbotu Kaş'a, Yunan hücumbotu Meis Adası'na demirlediOruç Reis Sismik Araştırma Gemisi, yeni NAVTEX ilan edilmesinin ardından Kıbrıs'ın güneybatı açığındaki bölgeye ulaşırken, Türk hücumbotu Antalya'nın Kaş ilçesi önüne, Yunan hücumbotu ise Meis Adası önüne demirledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber