Geri Dön
GündemKabine Toplantısı hangi gün? Yüz yüze eğitim, normalleşme kararları...

Kabine Toplantısı hangi gün? Yüz yüze eğitim, normalleşme kararları...

Kabine Toplantısı ne zaman sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 1 Mart'da başlaması beklenen normalleşme adımları, yüz yüze eğitim, yerinde karar döneminin başlaması ile birlikte hangi illerde kısıtlamaların esnetileceği gibi birçok konu önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek olan Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı'nda ele alınacak. Peki Kabine Toplantısı hangi gün gerçekleştirilecek?

Kabine Toplantısı hangi gün? Yüz yüze eğitim, normalleşme kararları...

Kabine Toplantısı ne zaman gerçekleştirilecek sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Türkiye'de başlayan aşılama çalışmalarının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından duyurulan yerinde karar dönemi ile birlikte vaka sayılarının düşük olduğu illerde yasakların esnetilmesi, yüz yüze eğitime hangi illerde geçileceği gibi birçok konu bu hafta Kabine Toplantısı'nda ele alınacak? Peki Kabine Toplantısı ne zaman, hangi gün gerçekleştirilecek?

KABİNE TOPLANTISI HANGİ GÜN GERÇEKLEŞTİRİLECEK?

Kabine Toplantısı 1 Mart'ta gerçekleştirilecek. Gerçekleştirilecek olan Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı'nda birçok konu ele alınacak. Türkiye'nin 81 ilindeki koronavirüs tablosuna göre bazı illerde kısıtlamaların esnetilmesi, yüz yüze eğitime geçilmesi gibi birçok konu ele alınacak. Pazartesi günü 15:30'da toplanması beklenen Kabine Toplantısı'nın hemen ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın alınan kararları açıklaması bekleniyor.

 

Milliyet'te Gündem (13 Nisan 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan haber başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet