Geri Dön
GündemKabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi tarihte açıklama yapacak?

Kabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi tarihte açıklama yapacak?

Kabine toplantısı için nefesler tutuldu. Türkiye normalleşme için gün sayarken Kabine toplantısında alınacak kararlar kritik bir öneme sahip... Bu nedenle "Kabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi tarihte açıklama yapacak?" soruları epş peşe geliyor.

Kabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi tarihte açıklama yapacak?

Her Kabine toplantısı kritik bir öneme sahip... Alınacak kararlar Türkiye'nin kaderini yakından ilgilendiriyor. Yeni normalleşme büük bir önem arz ederken sıklıkla "Kabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi tarihte açıklama yapacak?" soruları soruluyor.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN?

Bir sonraki Kabine toplantısının tarihi belli oldu. Yeni normalleşmenin detaylarının paylaşılacağı Kabine toplantısı 1 Mart Pazartesi günü yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın saat 19.30 gibi halka seslenmesi bekleniyor.

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet