Geri Dön
GündemKabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?

Kabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın her Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı sonrası açıkladığı kararlar ilgiyle izleniyor. Geçen hafta kabine toplantısının yapılmaması sebebiyle beklentiler iyice arttı. Yurttaşlar, 'Kabine Toplantısı ne zaman?' sorusu sıklaştırdılar.

Kabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?

Her Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları halkla paylaşıyor. Her alınan karar Türkiye'yi yakından ilgilendirirken geçen hafta Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısının yapılmaması ve son günlerde artan vaka ve ölü sayısı artması beklentileri iyice artırdı. Şimdi sıklıkla 'Kabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?' diye soruluyor.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN?

Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısının ne zaman yapılacağı hakkında resmi bir duyuru henüz yok. Bu hafta da kabinenin toplanıp toplanmayacağı bilinmiyor. 

Beşiktaş Müzesi kapısına sıkışan köpeği, taraftarın dikkati kurtardıSüper Lig'in 42'nci haftasında Göztepe'yi deplasmanda 2-1 mağlup ederek şampiyon olan Beşiktaş'ta taraftarlar stadyum önünde kutlamalar yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet