Geri Dön

Kabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın her Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı sonrası açıkladığı kararlar ilgiyle izleniyor. Geçen hafta kabine toplantısının yapılmaması sebebiyle beklentiler iyice arttı. Yurttaşlar, 'Kabine Toplantısı ne zaman?' sorusu sıklaştırdılar.

Kabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?

Her Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları halkla paylaşıyor. Her alınan karar Türkiye'yi yakından ilgilendirirken geçen hafta Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısının yapılmaması ve son günlerde artan vaka ve ölü sayısı artması beklentileri iyice artırdı. Şimdi sıklıkla 'Kabine Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?' diye soruluyor.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN?

Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısının ne zaman yapılacağı hakkında resmi bir duyuru henüz yok. Bu hafta da kabinenin toplanıp toplanmayacağı bilinmiyor. 

TBMM Başkanı Şentop açıkladı! Ayasofya'da ilk namaz...Ayasofya kararı sonrası TBMM Başkanı Mustafa Şentop açıklamalarda bulundu. “Ne zaman namaz kılmaya gideceksiniz?” sorusuna ilişkin Şentop, ''En kısa zamanda. Muhtemelen önümüzdeki hafta içerisinde olabilir. En geç önümüzdeki hafta cumaya kadar bu konuda adım atılır. Hep beraber, siz de gelirsiniz.'' yanıtını verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber