Geri Dön
GündemKandilli deprem mi oldu? 4 Mayıs son depremler listesi sorgula

Kandilli deprem mi oldu? 4 Mayıs son depremler listesi sorgula

Deprem mi oldu? Nerede kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgelerde deprem olup olmadığını araştırıyorlar. AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son dakika depremleri listelemeye devam ediyor. Deprem listesine bakarak, hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana geldiğini görüntülemek mümkün. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 4 Mayıs 2021 son depremler listesi.

Kandilli deprem mi oldu? 4 Mayıs son depremler listesi sorgula

Son dakika depremler araştırılmaya devam ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre en son deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? Son depremler listesine bakarak, hangi bölgede kaç şiddetinde deprem meydana geldiğini görüntüleyebilirsiniz. İşte 4 Mayıs son depremler listesi.

SON DEPREMLER 4 MAYIS 2021

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
OnePlus 9 Pro 5G incelemesiTelefon pazarının en güçlü isimlerinden biri olan OnePlus, resmen Türkiye’de… Daha önce de OnePlus telefonları ülkemizde görüyorduk, ancak bugün gelinen noktada önemli bir fark var. OnePlus, Türkiye’de resmi olarak yapılanırken, ‘Ben de buradayım’ dedi. Yani OnePlus, Türkiye garantili en yeni telefonlarıyla kullanıcılarına ulaşmaya başladı. OnePlus 9 Pro 5G ise şirketin en güçlü telefon modeli ve bu incelememizde OnePlus 9 Pro 5G'yi mercek altına alıyoruz.Sponsorlu içerik
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler