Geri Dön
GündemGözler MSB'de... Askerlik yerleri açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? (Kasım celbi)

Gözler MSB'de... Askerlik yerleri açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? (Kasım celbi)

Kasım 2021 sınıflandırma döneminde silahaltına alınmak isteyen yükümlüler başvurularını yaptı. Şimdi gözler MSB'nin açıklayacağı askerlik yerlerinde... Peki, Askerlik yerleri açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

Gözler MSB'de... Askerlik yerleri açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? (Kasım celbi)

Kasım ayında binlerce kişi silahaltına alınacak. Yoklama ve askerlik hizmeti ile celp tercihi 31 Ağustos'ta sona erdi. Şİmdi binlerce kişi askerlik yerlerini öğrenmeye çalışıyor ve "Askerlik yerleri açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor.

ASKERLİK YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Seçim ve sınıflandırma sonuçları 22 Ekim 2021 tarihinde e-Devlet üzerinden yükümlülere duyurulacaktır. Sınıflandırılan yükümlüler tekrar sınıflandırma işlemine tabi tutulmayacaktır. Yedek subay/astsubay adaylığına ayrılmış yükümlülerden tabi oldukları celp ve sevk döneminde sınıf okulu ve eğitim merkezindeki eğitimin üçte birine katılmayanlar (daha önceki sınıflandırma dönemlerinde sınıflandırılanlar dahil) er statüsünde askere sevk edileceklerdir. (TSK nın ihtiyaç
duyduğu sınıf ve meslekler hariç).

Gözler MSBde... Askerlik yerleri açıklandı mı, ne zaman açıklanacak (Kasım celbi)

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sağlıklı diye yiyoruz fakat içindeki bu maddeleri kimse bilmiyor!Gıda katkı maddeleri, birçok kişinin eksik ya da yanlış bildiği konulardan biri. Sağlıklı sanarak tükettiğimiz yiyeceklerde bile birden çok gıda katkı maddesi bulunuyor. Gıda Mühendisi Ebru Akdağ, buna örnek olarak bir muzun içerisinde gizlenen katkı maddelerini gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler