Geri Dön
GündemKoronavirüs Bilim Kurulu ne zaman toplanacak? Bilim Kurulu Toplantısı tarihi netleşti mi?

Koronavirüs Bilim Kurulu ne zaman toplanacak? Bilim Kurulu Toplantısı tarihi netleşti mi?

Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman yapılacak? Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısının ardından Ramazanın ilk iki haftasına yönelik alınan kısmı kapanma kararlarının ardından Bilim Kurulu Toplantısı da ne zaman yapılacak merak ediliyor. Peki, Bilim Kurulu Toplantısı hangi gün yapılacak?

Koronavirüs Bilim Kurulu ne zaman toplanacak? Bilim Kurulu Toplantısı tarihi netleşti mi?

Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman yapılacak? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında her hafta koronvirüs salgını ile ilgili son değerlendirilmelerin yapıldığı Bilim Kurulu Toplantısı bugün yapılacak mı?

BİLİM KURULU TOPLANTISI NE ZAMAN?

Son olarak 12 Nisan'da yapılan Bilim Kurlu Toplantısı sonrası Bakan Koca açıklamalarda bulunmuştu. Salgının seyri ve Ramazan ayına yönelik değerlendirmelerde bulunan Bakan Koca'nın açıklamalarının ardından 13 Nisan'da yapılan Kabine Toplantısından kısmi kapanma kararları çıktı.

Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantı günü ve saati ile ilgili henüz resmi açıklama yapılmadı.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-5 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet