Geri Dön
GündemKoronavirüs son dakika durum! Koronavirüs vaka ve vefat sayısı kaç oldu?

Koronavirüs son dakika durum! Koronavirüs vaka ve vefat sayısı kaç oldu?

Koronavirüs haberleri yakından takip ediliyor. Sağlık Bakanlığı tarafından gün gün koronavirüs tablosu yayımlanmaya devam ediyor. Koronavirüs tablosunda o gün yapılan test sayısı, vaka sayısı, vefat sayısı ve iyileşen sayısı yer alıyor. Peki son koronavirüs tablosundaki veriler ne durumda? Koronavirüs vaka sayısı kaça yükseldi, kaç kişi öldü? İşte koronavirüs Türkiye haberleri son dakika...

Koronavirüs son dakika durum! Koronavirüs vaka ve vefat sayısı kaç oldu?

Koronavirüs ile ilgili Türkiye'deki güncel durumu haberimizde paylaştık. Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan bilgiler, vatandaşları günden güne meraklandırıyor. Peki 23 Haziran 2020 günü koronavirüs vaka sayısı kaç oldu, kaç kişi öldü? Koronavirüse karşı alınan önlemler sonrasında vaka sayısının ve ölen sayısının düşmesinden sonra 1 Haziran 2020 tarihinden itibaren normalleşme sürecine geçildi. Maske takmak ve sosyal mesafe kuralına uyma zorululuğu her vatandaş için geçerli oldu. Peki koronavirüs tablosundaki son rakamlar nedir?

KORONAVİRÜS TABLOSU SON DURUM

KORONAVİRÜS VAKA SAYISI KAÇ?

23 Haziran 2020 gününe ait koronavirüs vaka sayısı 1268

KORONAVİRÜSTEN KAÇ KİŞİ ÖLDÜ?

23 Haziran 2020 gününe ait koronavirüsten ölen sayısı 27

KORONAVİRÜS TEST SAYISI KAÇ?

23 Haziran 2020 gününe ait koronavirüs test sayısı 42.982

KORONAVİRÜSTEN İYİLEŞEN SAYISI KAÇ?

23 Haziran 2020 gününe ait koronavirüsten iyileşen sayısı 1315

Koronavirüs son dakika durum Koronavirüs vaka ve vefat sayısı kaç oldu
Koronavirüs son dakika durum Koronavirüs vaka ve vefat sayısı kaç oldu


İran uyruklu mimar kadını dakikalarca darbettiSosyal medyada bir kullanıcı, annesi ve kendisinin 2 yıldır şiddete ve tehdite maruz kaldığını öne sürüp, darp görüntüleri paylaştı. Görüntülerde bir kadını tokat ve tekmelerle darp eden saldırganın, "Seni öldürsem de ben ceza yemem. Haberin olsun. Alacağım ceza en fazla 3-5 ay. Her şeyi göze alıyorum" sözleri dikkat çekti. Adana Valiliği, sosyal medyada yer alan görüntülerde şiddete uğrayan kadın hakkında "Önleyici tedbir kararı" uygulandığını, gözaltına alınan eşinin çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandığını bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet