Geri Dön
GündemKPSS lisans sınav giriş yerleri açıklandı! KPSS 2018 genel kültür genel yetenek

KPSS lisans sınav giriş yerleri açıklandı! KPSS 2018 genel kültür genel yetenek

KPSS lisans sınavı giriş yerleri belli oldu! ÖSYM tarafından yapılan açıklamada 22 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek olan KPSS lisans sınav giriş yerleri adayların erişimine sunuldu. Adaylar KPSS lisans sınav giriş yerlerini ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden öğrenebilecek.

KPSS lisans sınav giriş yerleri açıklandı! KPSS 2018 genel kültür genel yetenek

KPSS lisans sınavı için sıanv giriş yerleri belli oldu. Adaylar ÖSYM AİS üzerinden sınav giriş belgelerini temin edebilecekler.

KPSS SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), 22 Temmuz'da yapılacak 2018-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri oturumuna girecek adayların sınava giriş belgeleri internetten adaylara sunuldu.

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, adayların sınava girecekleri bina ve salonlara atanma işlemleri tamamlandı.

Adaylar, 22 Temmuz'da yapılacak 2018-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri oturumuna girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgelerini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden TC kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecekler.

Duyuruda adayların 2018-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri oturumu için saat 14.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacağı uyarısı yapıldı.

ÖSYM'DEN ADAYLARA DUYURU

22 Temmuz'da yapılacak olan KPSS Lisans sınavına katılacak adayların sınav giriş belgesi ve kimliklerinin mutlaka yanlarında olması gerekiyor.

SINAV GİRİŞ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ