Geri Dön

ÖSYM KPSS lisans sınav sonuç tarihini duyurdu! KPSS lisans sonuçları hangi tarihte açıklanacak?

KPSS Lisans sınavlarının geçtiğimiz haftalar içerisinde tamamlanmasının ardından gözler sonuçların açıklanacağı takvime çevrilmişti. Binlerce adayı yakından ilgilendiren KPSS Lisans sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihe ilişkinÖSYM tarafından açıklama yapıldı. 6 Eylül, 12-13 Eylül tarihleri arasında yapılan sınavların ardından 14 Eylül tarihinde sınav soru ve cevapları adayların erişimine açılmıştı. Peki KPSS Lisans sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ÖSYM KPSS lisans sınav sonuç tarihini duyurdu! KPSS lisans sonuçları hangi tarihte açıklanacak?

KPSS Lisans sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu merak içerisinde araştırma konusu olmaya devam ediyor. Öğretmen ve memur olabilmek devler kadrolarında kendi mesleklerini icra etmek isteyen binlerce vatandaş bu yıl gerçekleştirilen KPSS sınavlarında ter döktü. 6 Eylül'de Genel Kültür-Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri sınavları gerçekleştirildi

12-13 Eylül tarihlerinde ise Alan Bilgisi oturumları üç ayrı oturumda gerçekleştirildi. Sınavların tamamlanmasının ardından 14 Eylül Pazartesi günü KPSS soru kitapçıkları ve cevap anahtarları adayların erişimine açıldı. Şimdilerde sonuçların açıklanacağı tarihi merak eden adaylar için sevindiren açıklama ÖSYM'den geldi. Peki KPSS Lisans sonuçları ne zaman açıklanacak?

KPSS LİSANS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KPSS Lisans sonuçları ÖSYM tarafından duyurulan takvime göre 22 Ekim tarihinde sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden adayların erişimine sunulacak

 

 

MSB duyurduGelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesinde 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber