Geri Dön
GündemKPSS ne zaman? 2021 KPSS giriş yerleri açıklandı mı? ÖSYM giriş

KPSS ne zaman? 2021 KPSS giriş yerleri açıklandı mı? ÖSYM giriş

KPSS 2021 heyecanla bekleniyor. ÖSYM takvimine göre Ağustos ayında yapılacak olan KPSS için sınav giriş yerleri heyecanla bekleniyor. Peki, KPSS sınav giriş belgeleri ne zaman erişime açılacak?

KPSS ne zaman? 2021 KPSS giriş yerleri açıklandı mı? ÖSYM giriş

ÖSYM tarafından uygulanacak olan KPSS Genel Yetenek- Genel Kültür, Eğitim Bilimleri ve Öğretmenlik Alan Bilgisi oturumları için vakit yaklaşıyor. Ağustos ayında yapılacak sınavlar için giriş yerleri henüz açıklanmadı. Sınav giriş yerlerinin sınavdan bir hafta öncesinde erişime açılması bekleniyor.

KPSS NE ZAMAN YAPILACAK?

ÖSYM 2021 sınav takvimine göre KPSS A Grubu ve Öğretmenli Sınavı Genel Yetenek - Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri oturumu 1 Ağustos'ta; Alan Bilgisi oturumları 7-8 Ağustos'ta, Öğretmenlik Alan Bilgisi oturumu ise 15 Ağustos'ta yapılacak.

ÖSYM GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Fırtınada gençlerin boks makinesiyle imtihanıİstanbul Arnavutköy’de gençler boks makinesine yumruk attığı sırada, fırtına nedeniyle boks makinesi yıkıldı. Bir anda etkisini artırarak boks makinesini sürüklemeye başlayan fırtınayla gençlerin imtihanı trajikomik görüntüler oluştururken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler